Ekonomi

Böbreğimi Satmak İstiyorum 2021  Diyenler Arttı!

Böbrek satmak istiyorum 2021 yılında çokça rastlanan kötü durumlardan biri oldu. Böbrek bekleyen zengin hastalar 2021 yılında arayışlara devam ederken fakirler ise börek satma yarışına girdi. Yaşanan ekonomik sorunlar nedeni ile böbreğimi acil ihtiyaçtan satıyorum, böbrek satış fiyatları ve böbrek alıcıları iletişim bilgilerini araştıran kişiler Türkiye’de son dönemde oldukça arttı.

Peki insanların böbreklerini gerçekten satabilir mi ve bundan para kazanabilir mi? Bu durum yasal mıdır? Hem dinen hem de kanuni olarak bu durumun incelenmesi ve internet ortamında var olan böbrek mafyalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Şimdi öncelikle böbreklerimi satmak istiyorum nerede satabilirim diyen vatandaşların dikkat etmesi ve yapmaması gerekenleri yazalım.

Böbrek Satın Almak İsteyenler

Öncelikle yasal olarak Türkiye sınırlarında para karşılığında böbrek satın almak ve de böbrek satmak kesinlikle suçtur. Böbrek satın almak isteyenler ve böbrek satmak isteyenler bazen illegal yöntemlerle bir araya gelip böbrek satışı yapıp tek böbrekle yaşamaya devam edilmek durumunda kalınmaktadır. Böbrek nakli ya da böbrek bağışı söz konusu olsa da böbrek satın almak ve böbrek satmak 2021 yılında kesinlikle yasal değildir.

Böbrek nakli olacak kişilerin bunu ancak kendi istekleri ile para karşılığı olmadan gönüllük esası ile bağışlamaları gerekmektedir.

Sağ ve Sol Böbrek Fiyatları 2020

Birçok kişi internet ortamında böbrek satış fiyatlarını araştırmaktadır. Ama bunlar maalesef doğru işler değildir. Siz böbreğimi satmak istiyorum diyorsanız bunun yolu bu değildir. Zenginler varlıklı kişiler sizden acımasız bir şekilde para ile böbrek satın almak ister; ama daha sonra tek börek ile yaşamak durumunda kaldığınızda sorun olacaktır.

İnternette bazı böbrek fiyatları 5 bin TL’den başlayıp 1 Milyon TL ‘ye kadar çıkabilmektedir. ÇİN’DE BİR KİŞİ BÖBREĞİNİN TEKİNİ iPHONE KARŞILIĞINDA SATMIŞ VE TEK BÖREK İLE YAŞAMAK ZORUNDA KALMIŞTI.

TEK BÖBREK İLE YAŞANIR MI? 

Tek böbrek ile yaşanır; ama diğer böbrek de iflas ederse o zaman diyaliz makinesine bağlı kalmak durumunda olursunuz. Bundan dolayı risk almayıp böbreklerinizi satmamanız gerekmektedir. Ama ölmeden önce organ bağışı yaparak ölümden sonra birçok kişiye hayat verebilirsiniz.

Böbrek vakfını arayarak, borcumdan dolayı böbreğimi satın almak isteyen var mı? Borçlarımı kapatmak, çocuklarım için börek satmak istiyorum diyenler börek kaç para eder 2020 diye araştırma yapıyor.

Organ Mafyasına Dikkat!

Bazı hastalar acil böbrek lazım sağ sol börek arayışına girerek adeta servet ödemektedir. Zengin iş adamları, yabancı ülkelerdeki zenginler ve daha birçok kişi acil durumlarda satılık böbrek ilanlarına 2018 bakmaktadır. Ama öncelikle bu durumun yasal olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü, insan vücudunda para karşılığı organ satmak asla yasal ve etik değildir. Bunu organ bağışı ile karıştırmayınız. Eğer hayır maksatlı ya da bir kişinin hayatını kurtarmak amacı ile organlarınızın birini ya da karaciğerinizi veriyorsanız bu yasal olacaktır. Dinen de bu noktada birçok kişi bunun caiz olduğunu ifade etmektedir. Ama para karşılığı satmak organ mafyası işine girebilir ve bu asla yasal değildir.

Yabancı Ülkelerden Gelen Kişiler Böbrek Satın Almak İstemektedir

Yabancı ülkelerdeki zenginler, Türkiye, Irak, Suriye gibi fakir ülkelerdeki kişilerin böbreklerini daha kolay sattıklarını düşündükleri için para teklifi yapmaktadırlar. Hem de internet üzerinden. Böbreğini satmak isteyen var mı? Böbrek nereden alınır gibi? Ve satmak isteyenler telefon, adres ve iletişim bilgilerini şuraya yazsın gibi uygunsuz teklifler sunmaktadırlar. Bu kişilere kanmayın. Birçok dolandırıcı aracılık yaparak sizden aldıkları organları çok pahalıya satmaktadır ve olan size olacaktır.

Böbrek Arayan Zenginlere Dikkat

Eğer siz böbrek satmak istiyorsanız bunu iyi düşünün. Belki birilerinin hayatını kurtaracaksınız; ama bu sefer siz para karşılığı hayatınızı satmış oluyorsunuz. Böbrek bekleyen zenginler, diyalizde acı çeken binlerce kişi varken aynı zamanda parasızlık yüzünden böbreğini satmak zorunda kalan binlerce kişi de var. Bu noktada devletin bu olaylara müdahale etmesi, yani böbrek ihtiyacı olanlara börek bağışı konusunda destek olmak ve börek satmak isteyenlere de maddi destek olmak durumundadır.

Kişi bu duruma kadar düşüp fakirleştiyse bunun da bir çözümü olmalıdır. Yani böbrek satmak tek çözüm yolu değildir. Böbreğimi satmak istiyorum diyenler aynı zamanda böbrek satış fiyatlarını merak etmektedir. Bu noktada bunun yasal olmadığını belirterek fiyat bilgisi hakkında bir şeyler yazmak doğru olmayacaktır. Ama böreğinizi satarak kazanacağınız parayı, sağlıklı bir vücut ile çalışarak birkaç senede kazanabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda ABD, Avrupa ve Çin’de tuhaf olaylar olmuş ve özellikle Çin’de İphone telefon için böbreğinin tekini satan bir genç çıkmıştı. Şimdi aynı gençte böbrek yok ve elindeki cihaz da büyük ihtimal eskimiştir. Yani çok zararlı bir iş yapmış oldu. Bu da size bir örnek olsun. Vücudunuzu para karşılığı pazarlamak yerine onu faydalı işlerde çalıştırırsanız zaten parası da gelecektir. Herkese Allah kolaylık versin.

22 YORUMLAR

22 Yorumlar

 1. Dr

  2 Ağustos 2018 at 23:51

  Merhaba bayanlar ve baylar, öğretim hastanesinden böbreğinizi satmakla ilgileniyorsanız, böbreklerinizi seçtiğiniz herhangi bir fiyata satmanız için doğru zamandır, hepimizin bilmesini istiyorum. hasta en iyi istedikleri ve mutluluğunuz bizim endişemizdir, eğer böbreklerinizi satmakla ilgileniyorsanız, bize e-posta gönderin veya adresine bir e-posta gönderin, yanıtınızı ve samimiyetinizi takdir ediyoruz.

 2. Robson Caroline

  10 Ağustos 2018 at 00:45

  Dikkat: Eğer bugün bir böbrek donörü olmaya hazır olduğunu biliyorsanız (tüm seyahat masrafları için 450.000 dolarlık ödeme), acilen 10 böbrek vericisine ihtiyaç duyduğumuz için böbreğinizi hastanemize acil olarak verin.
  Sadece sağlıklı% 100 uygun kişi.
  İsteğinizi doktora yazınız: hemen sizinle iletişime geçeceksiniz
  Not: Ameliyat ve sadece sağlıklı kişiler için seyahat etmeye hazır olmalısınız.

  Dr Robson.

  • Zeki ozsoy

   11 Kasım 2018 at 19:54

   Satmak istiyorum.mecburitten

  • Murat

   16 Nisan 2019 at 03:15

   Bende satmak istiyorum böbregimin birini ihtiyactan dolayi

 3. aylan

  13 Ağustos 2018 at 23:39

  Böbreklerinizi finansal problemlerden dolayı satmak doğru değildir BENCE.

 4. Robson Caroline

  16 Ağustos 2018 at 02:21

  Dikkat: Eğer bir böbrek donör bugün (tüm seyahat giderleri ile $450.000 dolar ödeme) olmak için hazır olduğunu biliyorsanız, sadece 10 kişi böbrek donör acilen ihtiyacı olduğu gibi benim hastane acil böbrek satmak.
  Sadece sağlıklı 100% sadece uygun
  Not: cerrahi ve sadece sağlıklı kişiler için seyahat etmey

  • Murat

   16 Nisan 2019 at 03:17

   Tamam banada ulasirmisiniz

 5. Zeki

  11 Kasım 2018 at 19:56

  Zeki.ozsoy bobremi satmak istiyorum tel numara

 6. Mustafa Aydemir

  16 Kasım 2018 at 00:00

  satılık böbrek var kan gurubum 0-negatif arkol uyusturucu hiçbir madde kullanmadım tekine 1500 tiriliyon istiyorum numaram mesaj atın bensize dönerim

 7. zafer

  17 Ocak 2019 at 11:25

  yaş 32 Brh+ ACİL SATMAK İSTİYORUM

 8. Mert s.

  14 Şubat 2019 at 01:17

  Yasım 26 sıgara kullanıyorum alkol yok saglık problemim yok cok zor durumdayım mail adresim mer numaram watsaptan yazarsanız sevinirim böbregimi satmak istiyorum

 9. Mert s.

  14 Şubat 2019 at 01:19

  Yasım 26 saglık problemim yok zordurumdayım watsapp 0 acilen bobregimi satmak istiyorum

 10. hakan

  7 Mart 2019 at 02:16

  mrb maddi durumlarımdan dolayı çok sıkıştım son çarem böbreğimi vermek istiyorum kan gurubum 0RH+ yaşım 39 izmirde oturuyorum acil paraya ihtiyacım var ilgilenenler mail atsınlar makul bir fiyata veririm

  • admin

   15 Mart 2019 at 02:35

   Admin: Burada böbrek satış ilanı yasaktır. Ve yasal değildir.

 11. Murat

  16 Nisan 2019 at 03:16

  Bende satmak istiyorum böbregimin birini ihtiyactan dolayi

 12. Gadam

  2 Ekim 2020 at 19:23

  Böbreğim bayan 0rh+ yas 21

 13. DOKTOR

  2 Kasım 2020 at 18:01

  ARKADASLAR BOBREKLERINI BAGISLAMAK ISTEYEN KISILER TUM MASRAFLAR BIZIM TARAFIMIZDAN KARSILANACAKTIR

 14. Nigora

  22 Aralık 2020 at 20:54

  Yaş 32 sigara alkol kollanmiyorum kan grup 0+

 15. Nigora

  22 Aralık 2020 at 20:58

  Yasal deylmis5 vazgeçtim

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

Yukarı