Krediler

Anında Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kredi başvurularında zorluk yaşamadan kolay kredi çekmek herkesin talep ettiği bir hizmettir. Bu noktada tabiki birçok kişi en kolay kredi veren bankalar hangileridir diyerek araştırma yapmaktadır. Hızlı kredi çekmek isteyenler için aynı gün kredi veren bankalar olduğu gibi 1 saat içinde hesaba kredi veren bankalar da vardır. Bunun için doğru finansal kuruma başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Gerek SMS ile gerekse şubeye gitmeden hesaba kredi veren bankalar araştırma yaptığımızda ilk enpara yani finansbank enpara gelmektedir. Bu banka dışında 3 adet daha banka anında kolayca kredi veren banka grubunda yer almaktadır.

Kolay Kredi Hesaplaması 10 Bin TL için

Taksit sayısı Taksit tutarı Hesabınıza yatacak
net tutar

Toplam geri
ödeme tutarı
Aylık faiz oranı Masraflar Sigorta prim tutarı Yıllık maliyet
oranı

 

12 ay
0,00 TL
 

24 ay
0,00 TL
 

36 ay
0,00 TL
 

48 ay
0,00 TL
 

Diğer
0,00 TL

Anında Kredi Çıkartan Bankalar

Finansbank enpara hizmeti ile gelir belgesiz kolay kredi yolunu açmış ve diğer bankalardan kredi çekemeyenlere kolay kredi vererek onlara bu hizmeti sunmuştur. Peki enpara ya da diğer kurumlardan hızlı kredi çekebilmek için neler yapmak gerekmektedir. Bu noktada nakit ihtiyaçlarınız için bir akıllı telefon sahibi olmanız ya da evde internet hizmetinizin olması yeterli olacaktır. Çünkü, kolaylıkla kredi çıkartan bankalar şubeye gitme zorunluluğu olmadan aniden kredi verebilen bankalardır. Siz SMS ile ya da müşteri hizmetlerini arayarak ya da akıllı telefon uygulaması ile anında kredi çekebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Hemen Kredi Verilmektedir

Kolay kredi veren banka araştırması yapan kişilerin istekleri farklı olabilmektedir. Kimi yorulmak istemediği için şubeye gitmek istemez; kimi de diğer bankalardan kredi notu düşük olduğu için kredi çekemiyorum der ve bu noktada sorunsuz kredi veren bankaları diğer adı ile hızlı kolay kredi veren bankaları tercih etmektedir. Daha önceki senelerde zor olsa da 2018 senesi ile birlikte artık kredi notu düşük olanlara hatta sicili bozuk olanlara kredi veren banka sayısında artış oldu.

Bu kolaylığın temel sebebi 2018 yılı başında çıkan sicil affı idi. Geçen sene çıkan bu af sonrası birçok banka ceza alma korkusundan kurtulmuş ve kolay kredi başvurusu yapanlara bekleme yapmadan, soruşturma yapmadan hemen kredi çıkartmaya başlamıştır. Tabi şubeden yapılan ve yüklü limitli kredilerde ise gelir belgesi ve kefil istenebilmektedir. Bunun yanında kefilsiz kredi seçeneklerinden evrak, yani ipotek istenebilmektedir.

Kefilsiz Anında Kredi Şartları

Kredi notu düşüklere kolay kredi veren bankalara bakıldığında, müşterilerinden genelde bir kefil istedikleri görülmektedir. Ama kefilsiz evraksız kredi çekmek istiyorum diyenler için bu sefer araç ipotekli kredi, arasa ipotekli kredi ya da ev ipotekli kredi seçenekleri gündeme gelmektedir. Burada bir not belirtmekte fayda vardır; eğer sizin gelir belgeniz yoksa, siciliniz bozuk ise ve kefil-ipotek gösteremiyorsanız banka size kredi vermez. Bu konuda mutlaka bankaya bir güvence sunmanız gerekmektedir.

Kredi Notu Düşüklere Anında Nakit Kredi Veren Bankalar

Aşağıda en para dışında kredi puanı düşük olanlara hızlı kredi veren bankaları yazdık. Bunlar;

  • QNB Finansbank
  • Garanti Bankası
  • Ak Bank
  • Yapı Kredi Bankası
  • ICBC Bank
  • Burgan Bank
  • Aktif Bank
  • Denizbank
  • ING Bank

Bu bankalar dışında aslında Ziraat Bankası, Vakıf Bankası, Halk Bank gibi kamu bankaları da kredi notunuz iyi olmasa bile kefilli, ipotekli kredi vermektedir. Bu bankaları da tercih edebilirsiniz. Tabi burada faiz oranları devreye girmektedir. Kredi faizleri en düşük bankayı tercih ederek uzun vadede karlı çıkabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

Yukarı