Genel

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Evde sabun paketleme telefon numarası 2022,  mandal, etiket işi verenler, evlere paketleme işi veren firmalar vasıtası ile dışarıda çalışamayan kadınlar genelde evde ek iş yaparak geçimlerini sağlamak istemektedir. Özellikle evde çocuk bakmak durumunda olanlar ya da düzenli bir işte çalışamayan kadınlar bayanlar için en ideal işlerden biri de evde paketleme işi yapmaktır. Bu noktada birçok ilde evde paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar, özellikle tekstil paketleme, mandal paketleme, iplik paketleme işler gibi işler vermektedir.

Aşağıda başta evde kına paketleme işi olmak üzere birçok paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde Kına Paketleme İşi Telefon Numarası 2022

Bayanlara özel olarak verilen bu ek iş imkanında düğün, sünnet ve kına geceleri için kına paketleme işi verilmektedir. İzmir Kemeraltı, İstanbul Kapalıçarşı, Bursa Kapalıçarşı Bursa nilüfer ve Denizli Kapalıçarşı gibi mekanlarda bu gibi yerler çokça yer almaktadır. Ama önemli olan sizin evinizde bir tek tuşla telefon ederek eve güvenilir firmaların ek iş getirmesini sağlamanızdır. Eğer iletişim bilgilerini

Birçok ilde evde para kazanmak isteyenlere yeni iş fırsatları sunulmaktadır. Bunların başında da kına paketleme işleri gelmektedir. Peki bu emek karşılığında ne kadar para kazanılmaktadır?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Ortalama olarak eli hızlı olan bir bayan evde kına paketleyerek günde 50 TL civarı ayda da en az 1500 TL para kazanabilir. Bazıları ise bu rakamı 2000 TL’ye kadar çıkartabilmektedir. Bu iş siparişini alırken en çok da kişilerin güvenilir olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Bazıları çok iş verir ama emeğinizin karşılığını vermez.

Bu firmaların ya da işletmelerin telefon numarası, iletişim bilgilerini internet üzerinden bulmanız zor olabilir. Bunun yerine bizzat düğün eşyası satan ve kına satan yerlere başvuru yapmalısınız. Ya da tanıdıklarınız size referans olur ve iş alımı yapabilirsiniz.

Özellikle İstanbul, Zeytinburnu, Bağcılar, Esenyurt gibi illerde çokça yer alan bu firmalar eve teslim parti malı ürünler getirip iş vermektedir. İş başı para alınmaktadır.  Aşağıda evde yapılabilecek iş seçenekleri verilmektedir. Siz hangisini talep ederseniz ona göre size iş verilmektedir.

Evde çalışarak para kazan

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Sabun paketleme işi en çok para kazandıran ek iş modelleri arasında yer almaktadır. Süs sabunları, koku sabunları ve diğer düğün için kullanılan sabunların ambalajlanması, kutulanması ve paketlenmesi için bayanlara evde birçok iş imkanı sağlanmaktadır. Bayanlar için evde ek iş veren firmalar ile iletişim kurulduğunda en çok bayanları bundan para kazandığını görüyoruz. Evlere fabrikadan iş götüren kuryeler, fason çalışanlar genelde kişilere kapıda sipariş verip iş bitiminde parasını vermektedir.

Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını buradan öğrenmek isteyenlerin çok olduğunu tahmin ediyoruz. Fakat sabun paketleme işi veren yerlerin telefon bilgilerini maalesef buradan yazamıyoruz. Özel bilgi olduğu için ancak dükkanların adreslerine şahsen başvuru yapabilirsiniz.

Ek iş istiyorum 2022

Evlere İş İmkanı Sağlanan İller

Evlerde çalışarak geçimini sağlayan ve iş olanakları çok olan illerin hangileri olduğunu sıraladık. Evde paketleme, düğme dikme, ütü yapma, katlama, etiket sökme ve etiket yapıştırma, sabun paketleme, mum, davetiye katlama, nikah şekeri işi ve daha birçok iş alanı sayılabilir. Bu işler;

İstanbul, Esenyurt, Bağcılar, Zeytinburnu

İzmir Kemeraltı

Ankara

Yalova

Adana

Mersin

Hatay

Antalya

Muğla

Manisa

Konya

Kocaeli

Bursa

Gaziantep

Denizli

Eskişehir

Erzurum

Trabzon

Van

Diyarbakır

Tekirdağ

Isparta

Sivas

Kayseri

Samsun

gibi illerde çok fazla paketleme işi çıkabilmektedir. Bu yerlerde bulunan firmalar İş Kur vasıtası ile fason iş verirler.

işkur evde paketleme işi 2022

İşkur Evde Paketleme İşi 2022

En çok aranan konulardan biri de İş Kurun evde paketleme işi verme meselesidir. İş Kur evde paketleme işini anlaşmalı firmalar aracılığı ile yapmaktadır. İş kura kayıt yapıp paketleme için ön başvuru sonra başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. İş Kur evde ek iş imkanları 2022 ile daha da artacak gibi tahmin edilmektedir. Yukarıda saydığımız illerin İş Kur müdürlüklerine gidip evde iş imkanları hakkında bilgi alın.

Evde çalışarak 4000 TL kazan

Paketleme İşi Dolandırıcılığı

Evde paketleme işinde en büyük dolandırıcılıklar kapora dolandırıcılığında yaşanmaktadır.  İş veriyoruz diye ön ödeme isteyen kişiler kapora dolandırıcılığı yapabilmektedir. Siz de tanımadığınız kişilere asla para göndermeyin. Evde iş verecek firmalar ürünleri size eve getirir ve iş yapmaya başlarsınız. Kesinlikle sizden para isteyen kişilerle çalışmayın ve para da göndermeyin.

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları 2022

Evde iş yapmak istiyorum diyenler haliyle bu işi daha önce yapan kişilerden fikir almak isterler. Bu işin kazancı ne kadar? Ne kadar sürede iş biter gibi sorular gelebilmektedir. Evde paketleme işi yapanların yorumları genelde olumlu olmakla birlikte yorucu ve parası da asgari ücrete göre  az olduğu için şikayet edilebilmektedir.

Bu anlamada en dikkat edilmesi gereken nokta evde paketleme yapanların kimseye para göndermemeleridir. Tanıdık aracılığı ile iş alabilir bu şekilde mağdur olmazsınız.

Eve Nikah Şekeri İşi Veren Yerler

Nikah şekeri işi de sabun paketleme işi kadar çok tutulan bir iş alanıdır. Şeker başına ortalama 20 kuruş-2 TL arasında para kazanılmaktadır. Ama 2 TL’lik nikah şekerleri oldukça zaman almaktadır. Günde en fazla 10 adet yapılabilir. Tabi bazı bayanların eli hafif olduğu için bu rakam artmaktadır. İş kurun evde verdiği ek işler arasında bunun gibi işler de vardır. Ama genelde düğüncü mağazaları iş siparişi vermektedir.

Fabrikadan Evlere İş Verenler

Fabrikadan evlere tekstil ürünleri, tekstil malları işleri gelmektedir. Evde ütü işi, evde katlama, evde kutulama işi gibi büyün işler fabrikadan evlere gitmektedir. Kapıda kargo ile Türkiye’nin tüm şehirlerine fabrikdan tekstil ürünleri, atölyelerden fason işler gelmektedir. İstanbul, İzmir, Ankara, Manisa, Denizli, Aydın, Uşak, Konya, Erzurum, Mardin, Karaman, Gaziantep, Hatay, Adana, Antalya, Ankara, Samsun ve diğer iller; özellikle İstanbul zeytinburnu, bağcılar, esneyurt, Küçük ve  büyükçekmecede birçok fabrika evde paketleme işi vermektedir.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

Evde çalışma uygulamalarının artması ile artık kargo firmaları aracılığı ile evlere iş gönderen firmalar arttı. Anlaşmalı kargo firmaları ile çalışan büyük şirketler Türkiye’nin bütün illerine güvenilir şekilde gönderim yapmaktadır. Bu firmaların bazıları iş bittikten sonra ödeme yaparken bazıları ise ön ödeme şeklinde ödeme yapabilmektedir.

Evlere kargo ile iş veren firmaların anlaşma yaptıkları kargo şirketleri ve iletişim bilgileri aşağıdadır.

Sürat Kargo telefon numarası :  08502020202

Aras Kargo telefon ve işletişim numarası : 444 25 52

MNG Kargo evde iş telefon numarası: 444 06 06

Yurt İçi Kargo firması telefon : 444 99 99

bu yukarıda verdiğimiz telefon numaraları evlere iş veren firmaların telefon numarası değildir. Bunlar kargo firmalarının numarasıdır.

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 

Türkiye 81 il geneli için evde paketleme işi telefon numarası;

444 75 87

(0 212) 249 29 87

(0322) 515 28 22

Evde Sabun Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde sabun paketleme işi telefon numarası, yalnızca mesai saatleri içerisinde ulaşılabilmektedir. Aşağıda yer alan numaraları mesai saatleri içerisinde aramanız gerekmektedir.

 

(0322) 515 28 22

(0332) 236 08 28

(0322) 323 84 44

(0 256) 512 77 87

(0224) 225 15 15

(0232) 486 16 27

(0224) 225 15 15

(0416) 216 11 55

(0326) 225 22 70

(0312) 435 15 65

(0312) 216 30 00

(0232) 486 16 27

Birçok kişi evde paketleme işi yapan kişilerin telefon numarasını direk aramak istemektedir. Bu şekilde daha önce de sizi uyarmış ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmiştik. Şu anda internet üzerinden onlarca kişi evlere iş veren firmaların iş ilanları ve telefon numaralarını paylaşmaktadır. Bu kişilerin çok kapora istemektedir. Ama siz kapora ödemek yerine iş kur aracılığı işe evde ek iş istiyorum başvurusu yaparsanız daha doğru yaparsınız.

İş kur bazı firmalar ile anlaşmalar yaparak ek iş imkanlarını zaten sağlamaktadır. İş kur telefon numarası : Telefon: 0312 216 30 00. Fax: 0312 435 29 27. E-posta: Adres: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:42 Yenimahalle / ANKARA olarak gösterilmektedir. Bu adres dışında iş kurun başka adresi yoktur. Bilgi için mesai saatleri içinde arayıp bilgi isteyebilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi İletişim

Son yıllarda özellikle geçen sene ve 2022 yılı başında en çok iş çıkan alanlardan biri de evde düğme paketleme işidir. Gömlek, ceket, pantolon, kazak, nevresim takımı ve benzeri tekstil ürünlerinde düğme dikim işi verilmektedir. Tabi dikim işine başvuru yapabileceğiniz gibi düğme paketleme işine de başvuru yapabilirsiniz. Şu anda tekstil firmaları pandemi salgını nedeniyle yavaş çalışsalar da evde düğme paketleme işi ilanları verilmeye devam etmektedir. Yine bazı müşterilerimiz evde düğme paketleme işi telefon numarası talep edebilmektedir. Ama biz müşterilerin kapora mağduru olmaması için iş kur dışında kimsenin telefon numarasını vermiyoruz.

Çorap İşi Veren Firmalar

Çorap katlama ve paketleme işi kolay olmasının yanı sıra yanı zamanda hızlı yapıldığı için iyi para kazandırmaktadır. Evde çorap paketleme işi yaparak en azından mutfak harcamanızın bir kısmını çıkartabilirsiniz. Bunun için küçük tekstil atölyeleri ile çalışıp iş siparişi almanız yetmektedir. Kargo ile evlere iş veren firmalar ya da fabrikadan iş veren yerler ile çalışmadan direk küçük tekstil firmaları ile çalışabilirsiniz. İş yükü hafif olup iyi para kazandırmaktadır. Çorap işi veren firmaların telefon numarasını yine para kaptırmamak ve sizi korumak için vermiyoruz. Emin olamadığımız güvenilir olmayan kişilerin iş ilanlarındaki açık adres ve telefon numaralarını paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Basit İşler olarak evlere anahtarlık işi veren firmalara da başvuru yapabilirsiniz. İncik boncuk işleri, tesbih dizme işi gibi işler de olabilir.  Isparta gül kurusu paketleme işi de seçenekler arasına konulabilir.

 

Fabrikadan evlere iş imkanı için tıkla

Kapalıçarşıda ek iş imkanı için tıkla

 • evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları
 • evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları
 •  çorap paketleme işi veren firmalar
 • etiket işi veren firmaların telefon numaraları
 • sabun paketleme işi iletişim
 • kargo ile evlere iş veren firmalar
 • kokulu tesbih paketleme
 • düğme paketleme işi başvuru
 • kürdan paketleme işi telefon numarası
 • kokulu tesbih paketleme

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Kürdan paketleme işi özellikle lokanta sahipleri tarafından çokça talep edilmeye başlandı. Şu anda korona virüs nedeniyle birçok iş yeri, yemekhane kapalı olduğu için kürdan paketleme işi ilanları azalmış durumda. Ama pandeminin yavaşlaması ile birlikte düğün sezonu başlayacak ve kürdan ihtiyacı da artacaktır. Bu anlamda bayanlar evde kürdan paketleme gibi işlere başvuru yapabilir.

Yine en çok merak edilen konu olan kürdan paketleme işi veren firmaların telefon numarası olmaktadır. Bu konuda daha önce ifade ettiklerimizi önemine binaen tekrar ifade edelim. Telefon numarası, adres ve iletişim bilgileri noktasında kimse online ortamda bilgi vermiyor. Bunun yerine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Ön ödeme isteyen kapora dolandırıcılarına da dikkat edip ön ödeme isteyenlerden uzak durun. Ön ödeme istemeyen kapora istemeyen yerler ile çalışın.

Bu alanlardan hangisi ile daha fazla gelir kazanacağınızı düşünüyorsanız bir tanesine ya da birden fazlasına aynı anda başvuru yapabilirsiniz.

evlere iş verilir 2022 ilanları

Fabrikadan Eve Paketleme İşi Verilmektedir

Bu işi almak isteyen bayanların yapması gereken oldukça basittir. Ya firma sahiplerinin telefon numarasını bulup arayacaklar ya da iletişim numarasını bulamadığında burada yorum bırakarak firma sahiplerinin kendisini bulmasını bekleyecektir. Firma sahipleri de eve iş vermektedir; fakat internetten evlere iş veren firmalara bir güvence verilmesi gerekmektedir. Ondan dolayı ilk olarak tanıdıklar vasıtası ile iş almanızı tavsiye ediyoruz. Bulamayanlar ise sorularını aşağıda sorabilirler. Evde sabun paketleme telefon numarası 2022,  mandal, etiket işi verenler,Evlere paketleme işi veren firmalar

2022 asgari ücret zam tahmini bakınız.

Okuyan çocuğunuz varsa devlet size 850 TL maaş veriyor. Bilginiz yoksa buraya bakarak okuyun öğrenin. Okuyan öğrencilere para yardımı

Yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz.

309 YORUMLAR

309 Yorumlar

 1. deniz

  12 Temmuz 2018 at 13:11

  Beni de ekleyin iş istiyorum. İyi gelir bırakıyor

  • gamze

   17 Eylül 2018 at 17:18

   Ankarada yasiyorum evde yapilcak is istiyorum acil lutfen yardimci olurmusunuz

  • Zahide

   10 Aralık 2018 at 12:05

   Sabun paketleme işini istiyorum 5kisilik ekibim var yardimci olurmusunuz

  • Medine

   19 Ocak 2019 at 12:15

   Evde paketleme ısı ıstyorum egırdır aksu da ihtiyaçm var

  • Özlem mar

   12 Şubat 2019 at 15:19

   Ev hanımının 5 çocuğum var üçü öğrenci hangi iş olsa yaparım

  • Reyhan Karakoç

   29 Mart 2019 at 01:07

   Hep yazıyoruz ama dönüş yapan hic olmadı belki bu ihtimal bu sefer olur???

   • Asiye candan

    2 Ocak 2020 at 18:54

    Evde ek is ariyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merve

   18 Mayıs 2019 at 20:40

   Merhaba izmir torbalıda oturuyorum evde yapılacak iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

   • Nesibe

    20 Kasım 2020 at 16:57

    Ev hanımıyım kirada oturuyom iki çocuğum var ikisinide bezliyorum sizden ek iş istiyorum paketleme olur ne olursa elimden her iş gelir

    • Nesibe

     20 Kasım 2020 at 17:00

     Ev hanımıyım kirada oturuyom iki çocuğum var ikisinide bezliyorum sizden ek iş istiyorum paketleme olur ne olursa elimden her iş gelir kocaeli gebze’de oturuyom

  • Sevcan

   13 Mayıs 2020 at 16:05

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta ihtiyacım

  • Ayten hanife

   7 Kasım 2020 at 11:54

   Avcılar -esenyurt bölgesinde evde paketleme işi arıyorum

 2. Selma Altinok

  12 Temmuz 2018 at 13:17

  Ekibimmiz var kaysetiye gonderiyorsaniz biz yapabiluriz bu isi lutfen yardimci olurmusunuz

  • sevilay

   28 Eylül 2018 at 00:47

   Samsun bafra ekibimiz var 5 kisilik sabun paketleme yada diger paketleme isleri istiyoruz

  • Güler vinin

   15 Kasım 2018 at 05:41

   Isparta merkezde oturuyorum evde paketlemr işi rica ediyorum

 3. Güler

  12 Temmuz 2018 at 13:21

  Paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  • Güler

   12 Temmuz 2018 at 13:42

   Firmaların numaraları Yok mu ya nasıl ulasicaz

  • Damla Özen

   25 Temmuz 2018 at 08:05

   Evde ek gelir olarak toka kutulama, mum kutulama , fermuar paketleme, ayakkabi bağcıgı paketleme,balon paketleme, boncuk paketleme , makyaj seti kutulama, düğme paketleme gibi işleri yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? ankara sincanda yaşıyorum acil işe ihtiyacim var borçlarimi odemek zorundayim dml_ozen@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz teşekkür ederim

   • tuba

    4 Ocak 2019 at 21:24

    izmirde yasiyorum lutfen bana da yardimci olun bende yapmak istiyorum

  • Pınar

   12 Şubat 2019 at 13:57

   Meehabalar paketleme İşi veren oldu mu acaba?

 4. Sevtap

  12 Temmuz 2018 at 13:40

  Ben de evde iş imkanından faydalanmak istiyorum

 5. Aynur Mutlu

  12 Temmuz 2018 at 13:44

  Bursada otuyorm evde paketleme işi yapabilirim

 6. samet

  12 Temmuz 2018 at 14:51

  adana seyhan yazıyorum benim adım samet eşim ve yengem bu işi istiyorlar yardımcı olursanız sevinirim bir iletişim numarası bırakın lütfen yada size nasıl ulaşabilirim yardımcı olun lütfen size ulaşmayı deniyorum başaramıyorum rica etsem bize ulaşın böyle bir imkan sunuyorsunuz allah razı olsun ulaşabilmemiz içinde yardımcı olun saygılar kolay gelsin

 7. Gülbahar Doğan

  12 Temmuz 2018 at 15:03

  Daha önce kına paketleme işi yaptım şimdi yeniden ekip kurduk paketleme işi istiyoruz yer Gaziantep yardımcı olursanız sevinirim

 8. Pınar

  12 Temmuz 2018 at 16:27

  Selamlar Adıyaman merkezde oturuyorum çok ihtiyaç var bu işe ev hanımıyım zaman bol

 9. aysun

  12 Temmuz 2018 at 17:40

  bende yaparim

 10. Zarif

  12 Temmuz 2018 at 21:44

  Bende ıstiyorum ist sagrigazi meclis mahallede

 11. Çiğdem

  13 Temmuz 2018 at 00:58

  İstanbul Arnavutköy de oturuyorum sürekli iş veren firma arıyorum kalem birleştirme nikah şekeri işi olabilir kına paketleme sabun paketleme olabilir

 12. Zühre

  14 Temmuz 2018 at 01:43

  Paketleme işi istiyorum istanbul ümraniye

 13. Ahmet fatma

  16 Temmuz 2018 at 16:26

  Evimde esimle beraber paketleme isi yapmak istiyoruz donerseniz sevinirim bursada oturuyoruz

 14. Serpil celmek

  19 Temmuz 2018 at 19:22

  Bende istiyorum borç içindeyim lütfen

 15. Nebahat

  19 Temmuz 2018 at 22:46

  Paketleme işi istiyorum.

 16. İrem

  20 Temmuz 2018 at 19:12

  Ek işe ihtiyacım var. Eskişehirde yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 17. Hasan

  21 Temmuz 2018 at 12:49

  Evet evde iş yapmak istiyorum varmı acaba

 18. Aynur

  24 Temmuz 2018 at 23:17

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum çorum merkez

 19. alican

  3 Ağustos 2018 at 09:47

  bende almak istiyorum

 20. Yasemin

  7 Ağustos 2018 at 12:02

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 21. Leyla

  7 Ağustos 2018 at 12:04

  Merhaba Ben paketleme işi istiyorum yozgat ilçesinde oturuyorum ihtiyacım var lütfen

 22. Nevin üzer

  7 Ağustos 2018 at 15:34

  Ben ankara sincanda oturuyorum evimde ek iş yapmak istiyorum eşime destek cikmak istiyorum ikitane kizim var birde hamileyim calişamadigim icin evimde ek iş istiyorum geri donuş yaparsani cok sevinirim

 23. Şeyma

  7 Ağustos 2018 at 18:43

  Ben ve babam paketleme işi istiyoruz. Elimiz hızlıdır. Ayrıca istenirse daha büyük bir ekip bulabiliriz etrafımızda böyle işler isteyen çok kişi var.

 24. Sefa

  9 Ağustos 2018 at 12:36

  Bende ev hanımıyım ve iş istiyorum konyada oturuyorum

 25. Gozde

  9 Ağustos 2018 at 14:58

  Merhaba bende evime destek olmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen bana bu konuda yardimci olun

 26. Gozde

  9 Ağustos 2018 at 15:06

  Merhaba bende evime destek olmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen bana bu konuda yardimci olun elim hizlidir

 27. Gözde

  9 Ağustos 2018 at 15:08

  Merhaba izmirde oturuyorum eşime ve evime ek kazanç sağlamak istiyorum elim pratiktir.Daha önce havlu işlemesi yaptım.işe acil ihtiyacım vardır.

 28. Hatice

  9 Ağustos 2018 at 22:37

  Artık bi dönüs yapın bin kere başvurdum

 29. Rabia çiftçi

  10 Ağustos 2018 at 18:21

  Mrb bende konya selcuklu da oturuyorum iş istiyorum eve ne iş olursa yaparim tesbih isi paketle me perde kenari boncugu

 30. FEYZA KIRAÇ

  11 Ağustos 2018 at 12:43

  Evde çalıcağım bir işe ihtiyacım var her türlü süsleme ve paketleme işi yapabilirim. El işinde pratik ve yetenekliyim. Ist/SULTANBEYLİ de yaşıyorum. 05436182705

 31. İZGİ HASAN

  12 Ağustos 2018 at 20:15

  İyi günler

  Bursa da yaşıyorum. Ben dahil 5 kişilik arkadaş grubun var. Uzun süreli çalışabileceğimiz ailelerimize ek gelir sağlayıp yardımcı olmak için iş aramaktayız.Firmalardan bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.Hayırlı günler dilerim.

 32. zeynep

  12 Ağustos 2018 at 21:51

  istanbul pendik bölgesine etiket, sabun paketleme, çorap paketleme, karanfil paketleme ya da mandal paketleme işlerinden her hangi birini gönderiyor musinuz?

 33. Dilek

  13 Ağustos 2018 at 13:34

  Antalyada yasıyorum paketleme isi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 34. elif

  15 Ağustos 2018 at 23:16

  sabun paktleme işi konuda bilgi verebilirmisiniz

  türkiyede hangi şehirlere sabun paketleme işi gönderiyorsunuz

  adrese bilgi yazıp gönderebilir siniz saygılarımla

 35. Güller

  16 Ağustos 2018 at 11:43

  Izmir bornovada oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum iletisime gecerseniz sevinirim

 36. İlknur kulak

  17 Ağustos 2018 at 09:08

  Samsunda oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum her türlü el becerisi gerektiren işi yapabilirim malum zaman çok zor ek gelire ihtiyaç var mesajıma yanıt verirseniz çok sevinirim teşekkürler

 37. Meryem

  18 Ağustos 2018 at 12:26

  Bende evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 38. Sedef

  18 Ağustos 2018 at 21:58

  Okadar yazuruz cevap verır misiniz işe ihtycım var lütfen samsun da otryorum

 39. Hüseyin

  19 Ağustos 2018 at 20:25

  Ankara 3 kişi müsaitiz dönüş yaparsanız sevinirim!!!

 40. irem

  24 Ağustos 2018 at 02:27

  izmirde otueuyorum yardmc olursanz sevinirim

 41. erdi cevik

  26 Ağustos 2018 at 20:05

  merhaba ismim erdi karabük te yasıyorum ek iş istiyorum

 42. Arzu

  26 Ağustos 2018 at 21:02

  Merhaba biz 4 kişilik bir ekibiz evde her türlü paketleme işi ve ek işler yapabiliriz çok becerikliyiz İstanbul da oturuyoruz lütfen geri dönüş yapin.

 43. Arzu

  26 Ağustos 2018 at 21:04

  Biz 4 kişilik bir ekibiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz cok becerikliyiz İstanbul’da oturuyoruz lütfen bana ulasin.

 44. Rüveyda

  27 Ağustos 2018 at 16:04

  Evde paketleme işi istiyorum

 45. Rüveyda

  27 Ağustos 2018 at 16:06

  Bende evde paketleme işi istiyorum

 46. Kader

  29 Ağustos 2018 at 11:31

  Arkadaslar biobella markamiz var satis veya uye yaparak para kazanin isteyen satis yaparak isteyen uye toplatarak kazanabilirsiniz evde ek is imkani veriyoruz iletisim icn e postami brakiyorm

 47. hülya

  3 Eylül 2018 at 12:19

  Yalovada yaşıyorum..bende ek iş yapmak istiyorum..başvurabileceğim firma adı ve telefon no su verebilirseniz çok sevinirim….

 48. lutfiye

  5 Eylül 2018 at 00:22

  bende acil evde is yapmak istiyorum hangi is olursa yaparim elim cok hizlidir ne olur geri donus yapinizxz

 49. recep

  5 Eylül 2018 at 05:47

  mrb paket le me isi icin ben de istiyorum istanbul beyoglu ayle genis olursa iii olur

 50. Elif Çelik

  6 Eylül 2018 at 22:38

  istanbul küçükçekmece tepeüstü mevcutta şu an 3 kişiyiz gerekirse ekip kurabilirim.
  elif-celik78@hotmail

 51. Özlem

  6 Eylül 2018 at 22:58

  İzmir içinde her çesit paketleme ve tesbih dizme işi yapabiliriz.Geri dönüş yapıla bilinirse çok mutlu oluruz

 52. behiye

  8 Eylül 2018 at 14:02

  Evde plastik bardak.mum.girgir paketlemek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 53. behiye

  8 Eylül 2018 at 14:09

  Evde mum girgir.plastik bardak paketleme isi yapmak istiyorum

 54. behiye

  8 Eylül 2018 at 14:22

  Evde mum plastikbardak.girgir paketleme isi yapmak istiyorum

 55. DURDU UZUN

  10 Eylül 2018 at 11:35

  merhaba ek iş arıyorum. lütfen yardımcı olurmusunuz

 56. Seda aksu

  10 Eylül 2018 at 12:32

  Merhaba erzincan merkez oturuyom evde paketleme isi hk bilgi almak istiyorum tskr

 57. MERVE

  10 Eylül 2018 at 23:29

  izmir karışyaka da ikamet ediyorum. Evde yapılacak paketleme, boncuk işi ve benzeri işe ihtiyacım var.

 58. emel

  12 Eylül 2018 at 08:40

  evde sabun paketleme işiiçin mümkünse işe ihtiyacım var. gelibolu çanakkaledeyim

 59. Emine

  12 Eylül 2018 at 15:51

  Bende eve iş istiyorum ihtiyacım var..geri dönüş olursa sevinirim İstanbul Maltepe

 60. Gamze

  12 Eylül 2018 at 16:10

  Ünivertise okuyorum. Okul masrafları için ek işe ihtiyacım var. Ailemin durumu iyi değil yük olmak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Amasya da okuyorum

 61. derya

  19 Eylül 2018 at 00:42

  Evlere iş veren firmalara nasıl ulaşırım ekibim var yardımcı olurmusunuz

 62. Seda

  21 Eylül 2018 at 00:02

  Kaç adet sabun paketleme alabiliyoruz

 63. Fatma

  22 Eylül 2018 at 14:23

  Bolu’da yaşıyorum 3-4 gün full boşluğum var. Öğrenci olduğum için bu gelire çok ihtiyacım var.
  2 kişiyiz paketleme işi için deneyimimiz var.

 64. sevilay

  22 Eylül 2018 at 16:06

  samsun bafrada oturuyorum evde paketleme isi istiyorum

 65. DURDU UZUN

  22 Eylül 2018 at 17:05

  PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 66. fatma

  23 Eylül 2018 at 11:33

  evlere iş veriliyormu

 67. Nuray

  24 Eylül 2018 at 11:12

  Paketleme isi istiyorum cok ihtiyacim var kocaeli daricada oturuyorum

 68. Hatun Yeler

  25 Eylül 2018 at 16:26

  Hiç firmanın telefonu yok nasıl ulaşabiliriz

 69. Mihriban Hastürk

  25 Eylül 2018 at 17:00

  evde ek iş yapmak istiyorum, organizasyon geçmişimde olduğu için zorlanmadan bu işlerin üstesinden gelebilirim. Geri dönüş bekliyorum.

 70. Sevim BOZKURT

  26 Eylül 2018 at 01:11

  İstanbul Ümraniye Mandal-SAbun vs PAKETLEME İŞi Varsa Talibim Lütfen ciddi olanlarla irtibat kurmak isterim evde üç kişiyiz kapıdan alıp bırakabilecekler arasın- Kolay Gelsin iyi geceler SAYGILAR

 71. Nida ÖZTÜRK

  27 Eylül 2018 at 12:28

  Samsunda yasiyorum evde paketleme isi alabilirim

  Donus yaparsajiz sevinirim.

 72. Sevgi Öztürk

  28 Eylül 2018 at 00:46

  Eskişehir

 73. Özlem Bozkurt

  28 Eylül 2018 at 17:49

  Evde yapabileceğim iş istiyorum. İstanbul Şişli Feriköy de oturuyorum.

 74. Elif

  30 Eylül 2018 at 01:47

  Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yaşıyorum. Ev hanımıyım evimde rahat paketleme yapabileceğim boş alanım mevcuttur.

 75. Tuğba mangan

  1 Ekim 2018 at 23:13

  Evde paketleme işi istiyorum sabun mum hepsi olabilir pratik hızlı yapabilirim

 76. Saniye sümer

  2 Ekim 2018 at 04:41

  Ankara.
  Yazîyorum heo evde is bölümlerinw ama saha hiç dönüş yapılmadî.
  Bunlar reklammı acaba

 77. Filiz

  2 Ekim 2018 at 20:22

  ev hanımıyım çanakkale çan oturuyorum. çocuklarım olduğu için evde yapabileceğim iş arıyorum eşime evime katkıda bulunmak istiyorum. elişi olarak (iğne oyasi havlu süsleme seccade işleme) gibi bi çok şeylere elim yatkındır. her türlü paketleme işlerinide yaparim. geri dönüş olursa çok iyi olur işe çok ihtiyacim var.

 78. Fikriye özkan

  2 Ekim 2018 at 21:22

  Diyarbakır yardımcı olur musunuz iş istiyorum

 79. Fikriye özkan

  2 Ekim 2018 at 21:26

  Diyarbakır iş istiyorum

 80. Firdevs Işıl

  3 Ekim 2018 at 02:27

  Antalyadayım…uygun iş varsa istiyorum

 81. Yasin özdemir

  4 Ekim 2018 at 19:21

  Merhaba iyi akşamlar izmir den Yasin durum iyi olmadığından dolayı ailece ek işe ihtiyacımız var saygılarımla

 82. Yasin özdemir

  4 Ekim 2018 at 19:25

  Gerçekten durum olmadığın dan dolayı ailece ek işe ihtiyacımız var irtibat numaram
  iyi akşamlar

 83. büşra

  6 Ekim 2018 at 11:56

  sakaryada oturuyorum bende yapabilirim dönüş sağlarsanız memnun olurum iyi çalışmalar

 84. Demet özyıldırım

  6 Ekim 2018 at 13:20

  Ben kayseri esenyurtta oturuyorum evde yapılabilecek paketleme iş arıyorum ilgilenirseniz dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var lütfen

 85. Yasemin

  6 Ekim 2018 at 15:29

  Acil
  İZMİRde oturuyorum evde yapılacak herhangi bir ek ise çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 86. Dilek Filiz

  8 Ekim 2018 at 00:13

  Sabun paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 87. irem yılmaz

  8 Ekim 2018 at 10:18

  Bende is istiyorum cok ihityacim var istanbul/sancaktepe

 88. Yeliz

  10 Ekim 2018 at 13:11

  Canakkale merkezde yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var

 89. Gül Güleroğlu

  10 Ekim 2018 at 21:54

  Kağıthane gültepede oturuyorum eve acil iş rica ediyorum

 90. Gül Güleroğlu

  10 Ekim 2018 at 21:55

  Kağıthane gültepede oturuyorum eve paketleme işi istiyorum

 91. Cansu cimen

  11 Ekim 2018 at 22:21

  Ben istanbul esenyurttan paketleme işi istiyorum. Lütfen mail adresime cvp gönderirseniz çok sevinirim

 92. Batuhan

  12 Ekim 2018 at 20:56

  Merhaba Çanakkale Bigada yaşıyorum üniversite öğrencisiyim haftanın 5 günü boşum var ek işe ihtiyacım var daha önceden bu tür işlerde tecrübem var temiz ve güvenilir çalışırım geri dönüş yapmanız benim için çok iyi olur

 93. Sunay

  14 Ekim 2018 at 04:54

  İzmirde buca da oturuyorum işe çok ihtiyacım var

 94. Sunay

  14 Ekim 2018 at 04:57

  İzmir de oturuyorum işe ihtiyacım var

 95. Mehtap

  15 Ekim 2018 at 20:14

  Yardimci olursanız sevinirim bu işe ihtiyacım var

 96. Cansu cimen

  15 Ekim 2018 at 20:25

  Istanbul esenyurt ta oturuyorum çok acil eve iş istiyorum lütfen geri dönüş yapin

 97. Nergiz

  15 Ekim 2018 at 20:32

  İstanbul Sultanbeyli de yaşıyorum paketleme iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 98. mustafa

  16 Ekim 2018 at 01:33

  istanbulda evde iş yapmak istiyorum. teşekkür ederim

 99. Umudum

  18 Ekim 2018 at 16:59

  Kirklareli merkez 6 kisyiz lutfen geri dinus yapin

 100. Dilek sönmez

  21 Ekim 2018 at 10:06

  İstanbul ataşehir ikamet ediyorum sabun paketleme dahil bütün paketleme işlerden almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 101. Zeynep Özçelik

  21 Ekim 2018 at 15:49

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Erzincan

 102. Asu

  21 Ekim 2018 at 21:34

  Öğrenciyim Erzurum da eve iş istiyorum umarım dönüş olur 😐

  • şehriban

   23 Ekim 2018 at 21:22

   antalya elmali da oturuyorum

 103. Gunca

  23 Ekim 2018 at 09:51

  Kartalda yasiyorum evde yapilcak is istiyorum acil lutfen yardimci olurmusunuz

 104. Yasar hotlu

  23 Ekim 2018 at 16:02

  Bende is istiyorum zonguldak ta yasiyorum paketleme yada tektsillerden ip temizleme

 105. Göktuğ Tosun

  25 Ekim 2018 at 01:04

  yi geceler şuan çok ihtiyacım var çalışmıyorum evde 4 kişiyiz tekirdağ kapaklı da oturuyoruz iş verebilme şansınız varmı

 106. sibel savaş

  25 Ekim 2018 at 02:01

  istanbul kartal da yaşıyorum. ekip olarak evde iş yapıyoruz. titiz ve prensipli çalışır. işi zamanında teslim ederiz. takı,mandal ve paketleme işleri. e mail adresime telefon numarası bırakırsanız size dönüş yaparım. teşekkürler

 107. Leyla

  6 Kasım 2018 at 08:41

  İstanbul sultanbeyli

 108. Leyla

  6 Kasım 2018 at 08:48

  İstanbul sultanbeyli sen paketleme işi istyorum

 109. Gülseren cesur

  8 Kasım 2018 at 11:27

  Benim grubum var iş istiyoruz daha önce mıknatıs boncuk anahtarlık bileklik yaptık ama çok düşük bir maliyete yaptırdıkları için yapmıyoruz biz direk iş veren istiyoruz torbalı ayrancilarda ikamet ediyoruz

 110. nilüfer

  10 Kasım 2018 at 11:59

  izmir kemalpaşa da yaşıyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz rica etsem evde kayınvalidem de var iki kişiyiz vaktimiz bol ek işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun elimin hakıyla para kazanmak istiyoruz

 111. Fatma

  12 Kasım 2018 at 02:33

  Sakarya da yaşıyorum. Bir ekibim var istediğiniz zamanda teslimat sağlarım. Temizlik ve disiplinimizden şüpheniz olmasın

 112. tuğba

  13 Kasım 2018 at 17:39

  Kocaeli gölcük te yaşıyorum bebeğim olduğu için dışarıda çalışıyorum paketleme işi istiyorum acil geri dönüş yapın lütfen

 113. yesmina dülger

  14 Kasım 2018 at 23:42

  selam sabun mum pipet kürdan gıbı paketleme işi istıyorum izmir

 114. Rukiye

  16 Kasım 2018 at 09:27

  Merhaba ise ihtiyacim var orduluyum donus yaparsaniz sevinirm

 115. nilüfer

  21 Kasım 2018 at 23:38

  sabun paketleme işi istiyorum bolu mengen çocuğum için çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim adres türkbeyli mah nuribey cadde aşçılar

 116. Derya Baban

  22 Kasım 2018 at 18:01

  İstanbul Ümraniyede oturmaktayım Boş vakitlerim bol olduğundan evde hertürlü paketleme işi yaparım elim hızlıdır ayrıca tecrübem de var ve 2 kişiyiz bilginize

 117. Rumeysa

  22 Kasım 2018 at 23:25

  Hertürlü paketleme işi yapabilirim Ankara gölbaşı ihtiyacım var dönüş yaparsabız sevinirim.

 118. Zehra

  24 Kasım 2018 at 16:49

  Merhaba İstanbul Maltepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz seri ve titizlikle iş yaparız bana geri dönüş yapmsnızı rica ediyorum.

 119. ELİF ALTUNTAS

  26 Kasım 2018 at 20:12

  Samsun canik ihtiyacım var paketleme işi istiyorum lütfen cevap yazar

 120. Rümeysa

  27 Kasım 2018 at 22:55

  İstanbul Arnavutköyde oturuyorum ek iş veren varsa yada vereni duyan varsa bana acil dönüş yapabilir mi nikah şekeri davetiye teşbih dizimi kına çerez paketleme kokulu taş mum yapımı vs.her işi yaparım geri dönerseniz çok sevinirim..allah razı olsun

 121. Khaled

  28 Kasım 2018 at 02:57

  Konya

 122. Nergiz

  29 Kasım 2018 at 20:49

  2 çocugum var eşim çalışmıyor işe ihtiyacım var 5 bayanyz güvercin tepe mahallesinde oturuyorus

 123. Nergiz

  29 Kasım 2018 at 20:52

  İşe ihtiyacımız var cevap verseniz sevinirim kayabaşi kiptaşa

 124. Melisa

  29 Kasım 2018 at 21:08

  İzmirde oturuyorum acil işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız memnun olurum sabun paketleme işi ne olursa yaparım

 125. Nergiz

  3 Aralık 2018 at 16:00

  Ben nergiz İstanbul da yaşiyorum acil işe ihtiyacımız var cevap verseniz sevinirim evde calışyon adam yok alah rızasına Bi yardamcı olurmusunuz

 126. Nergiz

  3 Aralık 2018 at 16:02

  İşe acil ihtiyajim var jevap yazarsanız sevinirim

 127. Nergiz

  3 Aralık 2018 at 16:09

  5 kişilik bir grup var işe ihtiyacımız var cevap verseniz sevinirim kayabaşi kiptaşa İstanbul da yaşiyorum

  • Ebru

   3 Eylül 2020 at 20:43

   Merhaba ben paketleme işi istiyom

 128. Şehriban Ezgi Kılınç

  4 Aralık 2018 at 02:38

  27yaşındayım 2cocuk annesiyim antalya dokuma kepezde yaşıyorum ek işe ihtiyacım var tüm paketleme işlerini yaparım

 129. Fatma yüğrük

  6 Aralık 2018 at 11:20

  Merhaba bende iş konusunda bilgi alabilir miyim bendecyapmak istiyorum fatma.yugl adresinden ulaşabilirsiniz

 130. Selvi

  9 Aralık 2018 at 00:55

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum nolur dönüş yapın

 131. Selvi

  9 Aralık 2018 at 00:58

  Bende iş yapmak istiyorum nolur dönüş yapın

 132. Selvi

  9 Aralık 2018 at 13:47

  İyi günler ben İstanbul’da oturuyorum banada iş verir misiniz nolur banada dönüş yapın nolur

 133. Leyle

  10 Aralık 2018 at 14:34

  Mardin de

 134. Esra Çelik

  11 Aralık 2018 at 19:37

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapabilirseniz lütfen

 135. Hanife akar

  13 Aralık 2018 at 15:42

  Bende paketleme yapmak istiyorum 5 6 kişi ekip istanbul sarilerdeyim ilgilenirseniz sevinirim

 136. Hanife akar

  13 Aralık 2018 at 15:42

  Bende paketleme yapmak istiyorum 5 6 kişi ekip istanbul sarilerdeyim ilgilenirseniz sevinirim

 137. Müge

  13 Aralık 2018 at 18:12

  Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum elim hızlı ve pratik temiz ve titiz çalışmayı seviyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 138. Meryem

  14 Aralık 2018 at 18:46

  Evde.yapılacak iş istiyoruz 7 kişil gurup um var adapazarı

 139. sibel savaş

  23 Aralık 2018 at 01:18

  istanbul kartal
  evde paketleme işi yapmak istiyorum. 2 aile olarak çalışıyoruz. mail adresime dönerseniz sevinirim. teşekkürler

 140. hacer

  24 Aralık 2018 at 15:59

  bu işe ihtiyacım var gerçekten zor durumdayız 2 çoçugum okuyor kendim astım hastasıyım çalışamıyorum eşim para alamıyacak duruma geldi nolur yardımcı olun bu işe ihtiyacım var 0534 497 24 68

 141. Seray Günal

  24 Aralık 2018 at 22:26

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Acil işe ihtiyacım var.El işçiliğinde tecrübeliyim.Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 142. Merve Kemi

  26 Aralık 2018 at 20:34

  Tel : 0553
  26 yasindayim Izmir Karsiyaka da oturuyorum. Alzeimer hastasi babaanneme baktigim icin butun gun evdeyim hizli temiz bir sekilde paketleme isi yapabilirim gercekten ihtiyacim var.

 143. Bahar

  3 Ocak 2019 at 09:25

  Iyi gunler ben Bahar bu ise cok ihtiyacim var Engelli 18 Yasinda oglum var onun ozel okula gidiyor okul icin yapmak istiyorum istnbul KagithandeOturuyorum lutfen bana olmulu donerseniz sevinirim

 144. Kübra

  10 Ocak 2019 at 00:54

  Ben esenyurt ardınçılı mh işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 145. Doğan

  12 Ocak 2019 at 15:15

  Bursa osmangazi çiftehavuzlar manoliya sokak bende iş istiyorum 05355 arayın beni

 146. Kübra

  12 Ocak 2019 at 22:07

  Benim bu işe ihtiyacım var cevap verin

 147. Sedef

  12 Ocak 2019 at 22:54

  Selam Kocaeli’nde Sedef sabun işi istiyorum yada mum

 148. Pinar gunduz

  13 Ocak 2019 at 23:23

  Ístanbul çekme köyde oturuyorum Evde yapacak iş arıyorum ekipte var kendim de yapa biñirim 05060

 149. Gülay Bakırcı

  14 Ocak 2019 at 15:48

  Avcılar’da oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum

  • Bahar

   18 Ekim 2019 at 19:24

   Is

 150. Elif

  15 Ocak 2019 at 19:37

  Merhabalar 4 kişilik bir ekibimiz var ve bu işi çok rahatlıkla yapabiliriz teşekkürler.

 151. Bedriye

  17 Ocak 2019 at 11:55

  İşe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz rica etsem cok ihtiyacım var bu işe izmir de oturuyorum

 152. neslihan

  21 Ocak 2019 at 14:21

  6 kişilik ekibim var. hızlı ve itina ile çalışırım. izmir kemalpaşada oturuyorum. her türlü ürün paketleme, zarf katlama nikah şekeri ne olursa titizlikle yapılır.

 153. Asli

  23 Ocak 2019 at 02:27

  Paketleme isi istiyorum benim ihtiyacim var lutfen

 154. Kübra

  23 Ocak 2019 at 17:50

  İstanbul kargoyla iş alabilirim iki kişiyiz

 155. Özcan

  28 Ocak 2019 at 21:35

  ben Özcan eşimle beraber ekstra iş yapmak istiyorum Sakarya karasu’da ikamet ediyorum sabun paketleme işini yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim hayırlı akşamlar rahatsız ettiğimiz için

 156. Sibel

  1 Şubat 2019 at 00:32

  Lutfen acil ise ihtiyacim var 3 çocuğum var bakmak zorundayım lütfen arkadaşlar her is yaparim gece gündüz yapar teslim ederim

 157. Ceyda

  1 Şubat 2019 at 16:54

  Bizde eve iş arıyoruz yardımcı olabilir misiniz?

 158. TUĞBA

  6 Şubat 2019 at 12:39

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim acil işe ihtiyacım var İzmir buca da oturuyorum

 159. Unzile goze

  7 Şubat 2019 at 20:51

  Iyi günler evde herturlu ek is yapabilirim donerseniz sevinirim

 160. Zeynep

  8 Şubat 2019 at 19:58

  her turlü isi yaparim acil donus yapmanizi bekliyorum

 161. Nesime

  11 Şubat 2019 at 14:50

  Izmir de yaşıyorum Evde sabun paketleme işi bende istiyorum geriye dönerseniz sevinir çok ihtiyacım var işe

 162. Nesime

  12 Şubat 2019 at 00:58

  Çok güzel bir is paketleme işi bende istiyorum dönerseniz sevinirim

 163. Filiz gurkan

  13 Şubat 2019 at 00:59

  Aracım var paketleme işi evde yapılacak ariyorum05346

 164. Merve

  13 Şubat 2019 at 21:42

  Merhaba, evde yapabilecegim.is ariyorum paketleme vs. Geri donus yaoarsaniz sevinirim

 165. nour sultan

  14 Şubat 2019 at 00:45

  Merhaba bende evime destek olmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen bana bu konuda yardimci olun

  4 kaedeşim var . onları okutmak istiyorum

 166. Tansu özkaya

  17 Şubat 2019 at 20:51

  Tekirdağ çorluda yasıyorum evde paketleme işi ıstiyorum çok acil lütfen yardımcı olun arkadaşlarımda var yapabiliriz

 167. Tansu özkaya

  17 Şubat 2019 at 20:53

  Evde mum paketleme işi ıstiyorum çok acil lütfen yardımcı olun arkadaşlarımda var yapabiliriz

 168. Rabia

  20 Şubat 2019 at 00:47

  Bende ek is arıyorum banada dönüş yapın

 169. Neşe

  21 Şubat 2019 at 16:00

  Evde yapabileceğim iş istiyorum bursa gürsuda oturuyorum 3 kişilik ekibiz hızlı ve pratikiz zamanında teslim edilir

 170. Gülay Ceylan

  22 Şubat 2019 at 09:07

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim izmit

 171. İsmail

  23 Şubat 2019 at 12:55

  Sabun paketleme işine talibim 5 kişilik ekibim var.

 172. Güray Topal

  28 Şubat 2019 at 16:24

  7/24calisma imkanım var evimde bu tarz işlerde çalışmak için uygun adana seyhan da yaşıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 173. Sümeyye Altaylar

  1 Mart 2019 at 13:52

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 174. Sümeyye Altaylar

  1 Mart 2019 at 13:54

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen 0545

 175. Hülya

  1 Mart 2019 at 17:08

  Merhaba paketleme işi yaparım iki çocuğum var dışarıda çalışamıyorum lütfen dönüş sağlarsanz🙏

 176. Tülay

  3 Mart 2019 at 11:51

  Tülay izmir konak Tüla98@gmail.com

 177. Hatice

  4 Mart 2019 at 13:29

  Eve paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 178. Dilek AYDIN

  5 Mart 2019 at 20:17

  Merhaba iyi günler evde yapabileceğim ıs arıyorum ilgilenirseniz sevinirim bursa nilüfer eve ıs verme durumunuz var mı ihtiyacım var adım dilek

 179. Necla

  5 Mart 2019 at 22:56

  Evde iş yapmak istiyorum.el becerim var.işe çok ihtiyacım var .adanada yaşıyorum

 180. Gülcan

  7 Mart 2019 at 00:52

  Bende bu işi yapmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun

 181. Gülçin sungun

  11 Mart 2019 at 01:36

  Izmir bornovada ikamet ediyorum çalışmıyorum evde ek is yapmak istiyorum paraya çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 182. HARUN ARSLAN

  12 Mart 2019 at 22:38

  İYİ GÜNLER 25 KİŞİ EKİM VAR
  İSTANBUL ESENYURT
  TEL: 0535 257
  TEŞEKÜRLER…..

 183. Merve

  15 Mart 2019 at 09:43

  Merhaba izmir karabağlar da oturuyorum.her türlü paketleme işini titizlikle ve zamanında yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim

 184. Gizem seda yüksel

  16 Mart 2019 at 16:22

  Bilgi alabilirmiyim

 185. Mine

  18 Mart 2019 at 01:15

  Sabun paketleme isi istiyorum safranbolu el becerim var

 186. Suna

  20 Mart 2019 at 13:09

  İyi günler bizde sabun paketleme galoş paketleme tekstil katlama veya kutulama işlerini yapabiliriz temiz ve özenli çalışılır deneyin e sizde göreceksiniz zaten bu tarz işlere talibim

 187. Cemile karaman

  20 Mart 2019 at 21:42

  Merhabalar biz İstanbul/Bağcılar’da oturuyoruz.Evde sabun paketleme işi yapmak istiyoruz.2 kişiyiz.Daha önce de evde mandal işi çanta ve düğme işleri yapmıştık.Bu işi almayı çok istiyoruz.Yardımcı olursanız seviniriz.

 188. Savaş

  20 Mart 2019 at 22:12

  Bende is istiyorum

 189. Savaş

  20 Mart 2019 at 22:15

  Benimde ise ihtiyacim var bitlis’te ikamet ediyorum

 190. meltem

  21 Mart 2019 at 15:19

  ben de yapmak istiyorum üst pendikte oturuyorum..053064** cebook meltem

 191. Şehriban

  24 Mart 2019 at 19:27

  Merhabalar benim işe ihtiyacım var iki çocuk annesiyim eşim ek işe ihtiyacım var eve paketleme eşleri alıp çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 192. Sümeyye Güçlü

  27 Mart 2019 at 01:56

  Merhaba ben Hatay Iskenderunda yaşıyorum adım Sümeyye ev hanimiyim. Eşime ve eve katkı sağlamak istiyorum küçük bir oğlum var onun okul ihtiyaçları için evde her türlü işi yapabilirim. Yanımda benimle çalışabilecek 3 kişilik ekibim de var. Daha fazla da bulurum. Dikkatli ve titizlikle yapabiliriz işleri.lütfen çok ihtiyacim var. Acil dönüş yapın.

 193. ebru

  27 Mart 2019 at 21:25

  23 yaşındayım ev hanımıyım kalabalıgız bu işi başarırız ger dönüş lütfen

 194. Mehtap

  28 Mart 2019 at 10:25

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde hızlıdır özenle her türlü paketleme işlerini yaparim elim paketleme işlerinde hızlıdır özenle her türlü işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok acil ihtiyacım var yardımcı olun lütfen mehtapdere

 195. Remziye

  30 Mart 2019 at 14:56

  Lüften acil cok ihtiyacim var

 196. Remziye

  30 Mart 2019 at 14:57

  Acil ihtiyacm var. Lutfen yardimci olur musun

 197. Remziye

  30 Mart 2019 at 14:58

  Yardm lutfen

 198. Elif

  4 Nisan 2019 at 15:28

  Ben de evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var bu işe çocuk olduğu için dışarı da çalışamıyorum

 199. Ecemnaz Kılıç

  4 Nisan 2019 at 23:13

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim acil

 200. Gönül akyol

  5 Nisan 2019 at 13:16

  Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 201. Çiğdem şahin

  11 Nisan 2019 at 12:57

  Evde paketleme turu yapacagım iş imkanı istyrm yardımcı olurmsnz teskkurler

 202. Aleyna

  11 Nisan 2019 at 13:17

  Çok acil ise ihtiyacım var yeni evliyim eşimin tek maaşı yetmiyor elimden geldiği kadar hakkını veririm elimde hızlıdır gecikme olmaz geri dönüş yaparsanız sevinirim tesekkurler

 203. Fatma Uzun

  11 Nisan 2019 at 13:38

  Bartin da yasiyoum bu ise Çok ihtiyacim var lultfen geri donusum yapin

 204. Sadet

  16 Nisan 2019 at 19:06

  Merhaba kocaeli Gölcük’ten katılıyorum evde paketleme kutulama vb.iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 205. Nazan kaya

  21 Nisan 2019 at 09:31

  İyi günler ben İzmir Bayındır da oturuyorum 23 yaşındayım iki çocuk annesiyim paketleme işi istiyorum kaynanam ve eltimle yapmayı istiyoruz lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 206. aliyenur

  24 Nisan 2019 at 21:56

  Merhaba ben adanada yaşıyorum ve paketleme işini yapmak istiyorum titiz ve hızlı bir şekilde yapacağıma emin olabilirsiniz geri dönüş yaparsanız sevinirim tesekkurler

 207. Burhan

  26 Nisan 2019 at 03:10

  Ortalama 30 kisilik ekibim var istanbul /umraniye her turlu paketleme yapilabilir

 208. Şule

  30 Nisan 2019 at 20:26

  Evde paketleme isi ariyorum yardimci olursaniz cok sevinirim😊😊

 209. SEYRAN

  20 Mayıs 2019 at 15:19

  Merhaba Bahçeşehir boğazköy de ikamet ediyorum 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim kolay qelsin

 210. Zeliha

  24 Mayıs 2019 at 18:16

  Paketleme işi yapmak istiyorum Denizli merkezde yașıyorum

 211. Hülya

  28 Mayıs 2019 at 16:56

  ÇANAKKALE BİGA’DA OTURUYORUM.KOKULU TAŞ .DOĞUM GÜNÜ VE BEBEK MEVLÜT KIYAFETİ .KAPI SÜSÜ. NİŞAN TEPSİSİ VE BAVULU SÜSLEME. KOLONYA ŞİŞESİ SÜSLEME .TESBİH SÜSLEMESİ .KADİFE KUTU KAPLAMA. BEBEK VE KINA SEPETİ .GELİN ÇİÇEĞİ .GELİN TACI. KINA VE NEDİME TACI HEDİYELİK OBJELER.TÜTÜ ETEK. TAKI ÇALIŞMALARIM VAR, BUNLARI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM GEREKİRSE EKİP KURABİLİRİM EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM FACEBOOK Yavuz Hayal (Hayal Dünyam) INSTAGRAM @yavuzhayal E POSTA:hgargili@hotmail.com ELİM BU TÜR İŞLERE ÇOK YATKINDIR.PAKETLEME İŞİ DE YAPABİLİRİM

 212. Seyma

  29 Mayıs 2019 at 02:59

  Ise ihtiyacım var gercekten çalışmak zorundayım bir tane cocugum var bu yuzden çalışamıyorum evde calismak ıstiyorum yardımcı olursaniz cok sevinirim haber bekliyorum

 213. halime

  16 Haziran 2019 at 09:21

  evde paketleme isi yapmak istiyom el becerim var gsf mezunuyum izmitten

 214. Suna T

  16 Haziran 2019 at 15:48

  Yazıyorum cevap yardımcı olur musunuz rica ediyorum başlamak istiyorum

 215. Nurdan

  16 Haziran 2019 at 19:42

  Eşim tek çalışıyor aldığı maaş yetmiyor evde sabun paketleme işi istiyorum

 216. MELEK ÜNLÜ

  18 Haziran 2019 at 11:42

  iyi günler cok acil ihtiyacım var yardım edermisiniz

 217. Gül

  18 Haziran 2019 at 20:51

  Merhaba eşime yardımcı olmak istiyorum ihtiyacımda var elim her işe yatkın kına paketleme sabun paketleme nikah şekeri yap vb ne olursa razıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

 218. Hesna

  20 Haziran 2019 at 03:02

  Izmir kemalpasada oturuyorum evde paketleme isi istiyorum .kucuk cocuklarim oldugu icin calisma imkanim yok. Geri donus yaparsaniz sevinir8m.

 219. Nuray efe

  21 Haziran 2019 at 23:02

  Bana yardımcı olurmusunuz maddi durumum yok bu işe ihtiyacım var

 220. Gülten

  23 Haziran 2019 at 08:51

  Evde paketleme işi yapmaya çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 221. Aysn

  27 Haziran 2019 at 03:24

  Evde yapabilicegim bir iş istiyorum yardımc olursanız cok sevinirim cok ihtiyacım varrt.

 222. Zehra acar

  27 Haziran 2019 at 10:53

  Tekirdag corluda yasiyorum evde paketleme isi istiyorum acil ihtiyacim var

 223. Hatice Çelebi

  27 Haziran 2019 at 15:52

  Merhabalar. Ben Esenyurt’ta oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. 4 kişi işi yapacağız. Bu işe çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Lütfen geri dönüş yapınız. Teşekkürler.

 224. Aysel

  7 Temmuz 2019 at 14:30

  Sabun paketleme işi yapmak istiyorum bursa osmangazi

 225. özge

  10 Temmuz 2019 at 18:01

  istanbul bagcilarda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum daha oncr yaptik ailemiz kalabalik geri donus yaparsaniz sevinirim

 226. Neslihan

  26 Temmuz 2019 at 15:27

  Ankara Mamakta yaşıyorum her türlü paketkeme işi yaparım elim hızlıdır ev hanimiyim acil ek gelire ihtiyacimiz var lütfen dönüş yapin

 227. Nermin menekşe

  26 Temmuz 2019 at 21:51

  İZMİR BUCAda oturuyoruz Sabun paketleme tesbih dizme kına gecesi illeri genel paketleme işlerini yapabilirim her türlüsünü 3 kişiyiz elimiz beceriklidir günlük istenen işi çıkartırız. Evde hobi olarak değil iş olarak yapmak istiyoruz güçlü bi ekibiz lütfen rica ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacımız var. Memnun kalırız çalışırsak bi deneyin derim

 228. Emine yigit

  26 Temmuz 2019 at 21:52

  Slm ben emine yigit gaziantepten evde ek is yapmak istiyorum cok ihtiyacim.var acil haber veririrseniz memnun olurum

 229. Sena Ergenç

  31 Temmuz 2019 at 12:44

  Merhabalar ben uşakda yaşıyorum.paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişilik ekibim var. Bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 230. Burcin Esven

  4 Ağustos 2019 at 01:02

  merhaba ev hanımıyım lütfen mesajımı görünce dönermişsiniz ihtiyacım var izmir karsiyaka alaybeyde oturuyorum evde is yapmak istiyorum paketleme davetiye katlama isleri nikah şekeri işleri olabilir lütfen elim hızlıdır

 231. Mujde

  12 Ağustos 2019 at 16:19

  Evde yapabilirim ek is istiyorum her ise elim yatkin is istiyorum

 232. Gökçen

  14 Eylül 2019 at 00:08

  Paketleme işi istiyoru

 233. Meryem Altsoy

  17 Eylül 2019 at 11:25

  Geri dönüş yapılmıyor galiba bence boşuna yorun birakioz çünkü hergün bırakıyorum ama hiç bi dönüş yapılmadı 😐😕😡 geri dönüşü yapılan oldu muygun acaba ona göre hergün bakiim KOCAELİ /İZMİT

 234. songül

  19 Eylül 2019 at 09:20

  Merhaba her türlü paketleme işi yaparim bu işe cok ihtiyacim var geri dönmenizi bekliyorum

 235. KÜBRA

  19 Eylül 2019 at 13:52

  bende bu işi yapmak istiyorum esenyurtta oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 236. Meral

  25 Eylül 2019 at 23:37

  Evde yapabileceğim iş istiyorum acil

 237. Rojda

  1 Ekim 2019 at 22:49

  Bende evde mandal sabun işi varsa istyrm esenyurt ta oturuyrm çok acil lütfen

 238. Buket

  2 Ekim 2019 at 17:16

  Izmir Bayraklida oturuyorum paketleme işi istiyorum acil ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 239. Nuray

  2 Ekim 2019 at 23:14

  Evde dugme paketleme isi yapmak istiyorum

 240. Tuğba Aydemir

  3 Ekim 2019 at 21:08

  Banada gönderin benimde ihtiyacım var adres Antalya gaziler mahallesi 327sokak

 241. Azize

  17 Ekim 2019 at 14:29

  İstanbul sultangazi ismetpaşada oturuyorum evde ek işe çok ihtiyacım var lütfen gerçekten çok ihtiyacım var zor durumdayım borçlarımız var eşime destek için evden çalışarak destek vermek istiyorum lütfen yardımcı olun bana

 242. Keziban

  21 Ekim 2019 at 12:31

  İş arıyorum evde yapabileceğim İstanbul sitin evlerde

 243. Halit Ali

  29 Ekim 2019 at 23:19

  Hatay Antakya da ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsınız sevinirim.

 244. Arzu caglayan

  31 Ekim 2019 at 13:34

  Yozgat merkezde oturuyorum evde paketlemeişi yapmakistiyorum elimhızlıdır 053023920

 245. Zehra GENEL

  18 Kasım 2019 at 11:51

  Bende evde iş yapmak istiyorum gıda firmasında paketleme üzerine çalışıyordum bacağımdan kemik hastalığı nedeniyle çalışamıyorum bu nedenle evde iş yapmak istiyorum

 246. Sevda

  6 Aralık 2019 at 22:00

  İzmir Karşıyaka’da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 247. Lale

  27 Aralık 2019 at 12:22

  İstanbul maltepe de oturuyorum ek işe ihtiyacım var evde paketleme işi olabilir

 248. Gülperi Kale

  5 Ocak 2020 at 15:42

  Merhaba ben istanbulda beykozda oturuyorum paketleme iş istiyorum elim çok seridir ayrıca elim çok seridir 9 yıl tekstilde çalıştım evlenincede bıraktım evde 5 kisiyiz iletişime gecerseniz cok sevinirim

 249. Aysel

  3 Şubat 2020 at 14:33

  Sabun paketleme işi yapmak istiyorum bursa osmangazi emek otuyorum ara sevnirim

 250. Yasemin

  9 Şubat 2020 at 16:03

  Her türlü paketleme işini yaparım kalabalık aileyiz Denizli Merkez de oturuyorum işe ihtiyacım var

 251. Öznur

  10 Şubat 2020 at 18:44

  Bende istiyorum tl 486 69 04 lütfen ulaşın

 252. Aysel

  21 Şubat 2020 at 20:37

  Merhaba Eskişehir de oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 253. Esma Aksu

  25 Şubat 2020 at 19:36

  Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum pıratık biriyim işime önem veririm özen gösteririm

 254. Emre

  17 Mart 2020 at 18:56

  EVDE 3KİSİYİZ AKTİF VE ESNEK SERİ CALİSİYORUZ VE İS İSTİYORUZ EGER SİZDE İS VERMEK İSTİYORSANİZ (05526957343)

 255. Esra

  9 Nisan 2020 at 16:15

  İyi günler işsizim ve zor durumdayım. Paketleme, katlama işi ne olsa yaparım. İletişim: 0530 790

 256. Gülperi Kale

  21 Nisan 2020 at 16:37

  Merhaba ben istanbul beykozda ikamet ediyorum 29 yasindayim 2 çocuk annesiyim sabun paketleme veya kina paketleme isi olabilir calismaya çok ihtiyacim var ayrıca ekibimde var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz lütfen geri dönüş bekliyorum 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz tsklr

 257. Seda

  11 Haziran 2020 at 23:11

  Merhaba daha once paketleme isi yaptim elim yatkindir is olursa istanbulda oturuyorum yapabilirim

 258. Bilgin keskinta

  25 Haziran 2020 at 20:16

  Bilgin keskintaş 22 yasındayım kiliste yasıyorum esıme destek oşmak ıstıyorum oglumun ıhtıyacını karsılamak ıstıyorum onu bırakacak kimse olmadıgı ıcın calısmıyorum bu ıse ıhtıyacım var lutfen donus yapın her turlu paketleme ısını yaparım daha oncede yaptım eşımden gelır hatta yanıma 2.3 kısı daha bulabılırım bu ısı yapacak lutfen donus yapın

 259. Melek

  1 Temmuz 2020 at 11:58

  Merhabalar İstanbul Kâğıthane de oturuyorum ev ekonomime katkı sağlamak istiyorum paketleme işi yapabilirim teşekkürler.

 260. Yasemin

  11 Temmuz 2020 at 11:28

  Merhaba izmirde yaşıyorum virüs yüzünden işsiz kaldım 10 aylık bebeğim var ihtiyaçlarını alabilmem için paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 261. Hatice

  17 Temmuz 2020 at 00:13

  İşe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 262. Fahriye berendi

  17 Temmuz 2020 at 07:07

  Selamünaleyküm ben Adıyaman merkez de oturuyorum daha önce kayısı paketkeme işinde çalıştım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 263. Marye

  9 Ağustos 2020 at 14:02

  bu işe çok ihtiyacım var kızım rahatsız çalışamıyorum istanbulda yaşıyorum boş vaktim çok geri dönüş yaparsanız sevinirim

 264. hanen ayan

  14 Ağustos 2020 at 11:32

  hatay iskenderunda yaşıyorum kızımla beraber evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 265. Sultan önel

  22 Ağustos 2020 at 23:13

  Ev hanimiyim istanbulda yaşıyorum evde işe ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim aciliyetli

 266. Fatma uzkan

  27 Ağustos 2020 at 09:00

  Istanbul Esenyurt balıkyolu’nda oturuyorum evde sabun paketleme işi istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız

 267. HÜLYA YILMAZ

  28 Ağustos 2020 at 12:59

  EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM. İZMİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 054423986. 2 KİŞİ YAPICAZ BU İŞİ. ELİMİZ HIZLIDIR.

 268. ÇİĞDEM DURAK

  28 Ağustos 2020 at 12:59

  EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM. İZMİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 054413986. 2 KİŞİ YAPICAZ BU İŞİ. ELİMİZ HIZLIDIR.

 269. Songül

  28 Ağustos 2020 at 18:46

  Eşim işsiz istanbul ataşehirde oturuyorum acil bir işe ihtiyacım var elim hızlı lütfen geri dönüş yaparmısınız

 270. Gamze

  29 Ağustos 2020 at 16:18

  Bende yapabilir cok ihtiyacım var gaziantep de oturuyorum

 271. Ayşe büyüköz

  8 Eylül 2020 at 05:31

  Hatay dörtyol da oturuyorum çalışmıyorum 3 cocuk annesiyim 7 yildir eşimden ayriyim kirada oturuyorum cok zor durumdayim kirami ödeyemiyorum cok borc içindeyim evde yapabilecegim bir iş veya yardim talep ediyorum gereğinin yapılması arz ederim saygılar

 272. Sema yardimcioglu

  29 Eylül 2020 at 20:58

  Öğrenciyim Denizli deyim babam epilepsi hastası okulumu bitirmek için ise ihtiyacım var el uzatırsanız sevinirim .

 273. Ebrar çelik

  10 Ekim 2020 at 10:04

  Merhaba Samsun bafrada ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum..

 274. Seda lezgi

  17 Ekim 2020 at 07:38

  Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum beni secin ihtiyacım var ne paketleme olursa yaparım

 275. selma

  23 Ekim 2020 at 10:50

  Bende istiyorum ama geri dönüş yapılmıyor hiçbir şekilde. dönüş yaparsanız inanın çok şey kazanırız birlikte.

 276. Gülsüm

  25 Ekim 2020 at 05:32

  İsmim Gülsüm İstanbul esenyurt ta oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum daha öncede yaptim elim bu ise yatkındır yardımcı olursanız sevinirim

 277. Büşra

  17 Kasım 2020 at 18:09

  Bebemgim var ve kiradayım ek işe ihtiyacım var bana ulaşa bilirseniz sevinirim

 278. Aydın Gökhan Özen

  13 Aralık 2020 at 00:45

  Merhaba
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz. 3 kişiyiz.
  İstanbulda ikamet ediyoruz.

 279. Yüksel

  16 Aralık 2020 at 14:48

  Merhabalar izmir bucada oturuyorum evde her turlu paketleme is yapabilirim elim hızlıdır ve zmaanim çok

 280. Eylem

  1 Ocak 2021 at 11:23

  Paketleme işi için başvuruda bulunmak istiyorum. Kargo ile gönderme

 281. Ceylan

  25 Mart 2021 at 22:56

  Merhaba ben canım başkale ilçesinde oturuyorum bende iş istiyorum geri dönüş lütfen

 282. Elif

  13 Nisan 2021 at 15:10

  Gaziantepte yasiyorum evde paketleme isine cok ihtiyacim var ek gelire lutfen bana donüs yaparmisıniz beni bulun elim yatkindir bana bu şansi taniyin

 283. Kader

  22 Nisan 2021 at 19:44

  Böyle işlere elim çok yatkındır çevremde var bana dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 284. Pingback: evde paketleme işi 2020 – Evlere İş

 285. Fatma

  5 Kasım 2021 at 00:12

  Merhaba ben Antalya’dan evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmussunuz bilgi bekliyorum sizlerden en kısa zaman da bilgi verirseniz sevinirim…

 286. Gülçin Çelik

  17 Kasım 2021 at 13:50

  Uşak içinde oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Bana yardımcı oluuuuursanız çok sevinuuirim.teşekürler. bana geri dönüş yaparsınız çok sevinirim.teşekürler. ev hanımıyım.eş

 287. Meltem

  21 Kasım 2021 at 00:30

  Özellikle liseliler için para kazanma yolları arayanlar araştırma yaparken bu siteden hariç bulduğum bir kaynağı daha okumalarını öneriyorum. Bu siteden öğrendiğim bilgileri pekiştirmeme yaradı. Her ikisi de oldukça faydalı bilgiler ve taktikler içeriyor.

 288. Derya

  16 Aralık 2021 at 17:46

  Izmir gurcesmede oturuyorum ne paketleme isi olursa yaparim esim issiz gecekonduda oturuyorum lutfen ihtiyacim var allah askina dönus yapin artik elim herseye yatkindir

 289. Medine

  26 Aralık 2021 at 13:46

  Muğla Marmaris de yaşıyorum.evde iş yapmak istiyorum.gunde 9-10 saatimi ayirabilirim.ozenle yapıp zamanında teslim ederim.geri dönüş yaparsanız sevinirim

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

Yukarı