Ekonomi

İhracat Fazlası Mal Nereden Alınır

Üründen para kazanmak isteyenler satarken değil ürünü satın alırken para kazanırlar. Bu da ucuz toptan ürün almak ile ilgilidir. Özellikle, kimsede olmayan kaliteli malları uygun fiyatlardan alan esnaflarımız bunları perakende satarak iyi kar elde edebilir. Bunun da en iyi yolu Türkiye’de çok sık yapılan alışveriş türü olan ihracat fazlası mal satan yerlerden ihraç fazlası mal almaktır. Peki en ucuz ihraç fazlası mal nereden alınır? Bununla ilgili olarak esnaflarımıza ürün tedarik edebilecek yerlerin başında olan İstanbul merter pazarı, gümrük fazlası ürünlerin satıldığı yerleri yazdık.

İhraç Fazlası Ürün Nereden Alınır 2021

İstanbul Türkiye’nin üretim fazlası ve ticaret fazlası veren merkezi konumdadır. Bu nedenle ihraç fazlası mal satın almak isteyenler öncelikli olarak İstanbul ve İstanbul’un değişik yerlerindeki merkezlerden ürün satın alabilmektedir. Bu ürünlerin kalitesi, fiyatları ve piyasaya göre satışı kolay ürünler olmalarına dikkat edilmelidir. Özellikle bazı parti malı ve seri ürünler defolu olabilmektedir. Satın alırken satan kişiden bu yönde bir garanti alıp, EFT ya da HAVALE yaparken bu güvenceyi not almalısınız.

İhraç fazlası mal almak 2021 güncel verilerine göre en ucuz olarak İstanbul Merter bölgesinde gerçekleşmektedir. İstanbul Merter, Mahmut Paşa, Kapalı Çarşı, Güngören ihraç fazlası ürün satan merkezlerin başında gelmektedir. Bu yerlerin iletişim bilgileri ve diğer merak ettiklerinizi bu adresten bulabilirsiniz. https://www.ekonomistr.com/ihracat-fazlasi-urunler-en-ucuz-nereden-alinir/

Fabrikadan İhracat Fazlası Ürünler

Parti malı ihraç fazlası ürünler almak isteyenler için en cazip nokta fabrikadan ihracat fazlası ürün almak olacaktır. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Denizli, Isparta, Aydın, Balıkesir, İzmir, Kayseri, Gaziantep, Adana, Mersin, Antalya, Samsun, Tekirdağ, Eskişehir ve Uşak gibi illerde tekstil üzerine fabrikadan ihracat fazlası mal bulunabilmektedir. İplik, elyaf, battaniye, giyim, ayakkabı vb tüm ürünler bu illerdeki seri üretim yapan büyük fabrika ve işletmelerden temin edilebilmektedir.

İhraç Fazlası Mal Alırken Neye Dikkat Edilir?

İhracat fazlası marka ürünler satın almak isteyenler öncelikle bunun ne anlama geldiğini bilmek durumundadır. İhraç fazlası mal demek şudur; bir fabrika birçok ürün üretir. Bunların içinde defolu ürünler de vardır. Kaliteli ürünler de vardır. Ayakkabı, iç giyim, kadın-erkek giyim, tekstil ürünleri, havlu vb daha birçok ürün ihraç fazlası kabul edilir. Bunları yabancı ülkelere özellikle Avrupa’ya satmak isteyen tüccarlar, gemilerle, kargo uçakları ile gönderi yaparlar.

Ama gümrük kapısında sorun yaşan mallar gümrüğe takılırlar. Bu ürünleri dışarıya satamayan kişiler bunları iç piyasaya ucuz satamaya karar verirler. Ya da ikinci seçenek olarak üretim fazlası tekstil ürünleri elinde bulunan fabrikalar bunları ihraç fazlası diyerek iç piyasaya satarlar. Bu ürünler İstanbul’da bulunan toptancılar çarşısında satanlar vardır.

Bu ürünleri alırken en çok da kaliteli, olmalarına, defolu olmamalarına dikkat ediniz. Özellikle, ihracat fazlası ürünlerde mark çok önemlidir. 2021 yılı itibari ile gümrük anlaşması artık daha sıkı olduğu için alıcıların dikkatli olması gerekmektedir.

Güngören Merter İhraç Fazlası Stok Ürünler

İstanbul Güngören Merter ihraç fazlası mal satan yerlerin başında gelmektedir. Aşağıda vereceğimiz facebook grubunda bu yerlerin adres bilgileri, fiyat bilgisi gibi daha birçok noktada bilgi sahibi olabilirsiniz. Merter ihracat fazlası mal satan firmalar bir facebook grubu kurmuş ve ürün liste fiyatları, perakende ve parti malı satış fiyatları verilmektedir.

Merter toptan satış grubu;

https://www.facebook.com/groups/1508010789425454/

Parti Malı Stok Fazlası Seri Mallar

Birçok fabrika parti malı seri ürünler satmaktadır. Bunlar genelde tekstilin çok olduğu Denizli’de de bulunur. Denizli’de bulunan Babadağlılar İş hanında bulunan birçok tekstil firması ve fabrika satış mağazası ihracat fazlası kaliteli ürünler satmaktadır. Bu ürünleri almak için gitmeden telefon ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca on yıllar bu işi babadan oğla yapan firmalar oldukça güvenilirdir. Stok fazlası seri ürünler de bulabilirsiniz.

ihraç fazlası kaliteli ucuz toptan mallar

İhracat Fazlası Mal Satan İnternet Siteleri

İhracat fazlası mal satın alınabilecek ve kapıda ödeme seçeneği olan internet siteleri içinde;

Sahibinde.com

N11

Gittigidiyor.com

Akakçe

Gibi siteler yer almaktadır. Bu yerler vasıtası ile ürünleri satın alabilirsiniz.

Çin’den İhraç Fazlası Mal Almak

Çin Türkiye ile birlikte en çok mal üreten ve satan ülkeler arasında yer almaktadır. Hatta daha önce tekstil ürünleri üretip satan Türkiye artık bu ürünleri Çin üzerinden satın almaya başladı. Çin’den ürün sipariş etmek istiyorsanız öncelikle büyük alışveriş sitelerini bilmeniz gerekmektedir. Bunların başında Amazon.com gelmektedir. Yine Çin ülkesinin sahibi olduğu alibabexpress.com sitesi de sanal alışveriş için sipariş verebileceğiniz siteler arasında yer almaktadır.

ihracat fazlası mallar 2021 fiyatları

En Ucuz İhraç Fazlası Mallar Nereden Alınır?

En ucuz ihraç fazlası mallar merter ihraç fazlası malların satıldığı İstanbul toptancılar çarşısında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Denizli’de ihracat fazlası tekstil ürünleri satan yerler de bulunmaktadır. Bu yerlerin iletişim ve adres bilgileri bulunmaktadır. Özellikle fabrika satış mağazalarında ihraç fazlası ürünlerin seri ve parti malı ihrac fazlası ürünleri tedarik edebilirsiniz.

İhraç Fazlası Marka ürünler

İhracat fazlası ürünler nereden alınır diyenler için ihraç fazlası marka ürün satan yerleri tavsiye ediyoruz. İstanbul Merter, Denizli Kapalıçarşı Babadağlılar İşhanı, İzmir Tekstil merkezi, Kayseri, Adana Uşak gibi yerlerde ve Bursa’da İhraç fazlası mal temin etmek mümkün olacaktır. Özellikle Zara gibi ihraç fazlası marka ürünleri, Havlu, çorap, elbise, İç çamaşırı gibi ürünleri toptan olarak satın alabilirsiniz.

Zara İhraç Fazlası Ürünler

Dünyaca ünlü giyim markası Zara Türkiye’de birçok yerde üretim yapmaktadır. En kaliteli ürünleri ve marka ürünleri çıkaran zara bu malları dış ülkelere ihraç etmektedir. Ama zaman zaman küçük defolu zara ürünler banttan çıkabilmektedir. Bu tür basit defolu ürünler dış ülkelere satılmaz. Bunları ihraç fazlası ürün olarak iç piyasaya sürerler.

Giyim ürünleri satın alan toptancılar İSTOÇ ve MERTER toptancıları zara ihraç fazlası ürünleri satın alıp diğer illere İstanbul üzerinden göndermektedir. İrtibat için İSTOÇ ve merter toptan giyim dükkanları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Denizli İhracat Fazlası Ürünler Nerede Satılır

Denizli’de birçok ilçe tekstil ürünleri pazarlaması yapmaktadır. Ama Babadağ ilçesi küçük olmasına rağmen birçok ürün yapımı gerçekleştirilmektedir. Denizli ihraç fazlası tekstil  ürünleri satan yerlerin başında gelmektedir. İhraç fazlası mal nereden alınır, ihraç fazlası ürün satan yerleri araştıran kişiler ilk olarak Denizli iline ve Babadağ ilçesine bakması gerekmektedir.

YORUM YAPIN

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

Yukarı