Ekonomi

İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Firmalar

Evde ek iş imkanı arayanlar için İzmir’de birçok iş yeri ve firma eve ek iş göndermektedir. Özellikle kemeraltında evlere paketleme işi veren firmalar, kapıda ödemeli, kargo teslimatlı ve güvenli şekilde işlem yapmaktadırlar. Bu işlerin başında, evde nikah şekeri yapmak, davetiye katlama, sabun paketleme, hediyelik eşya yapımı ve daha birçok el emeği isteyen faaliyetler ile ilgili para kazanabilirsiniz. İzmir kemeraltında evlere iş veren yerler 2019 güncel bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kemeraltı esnafı düzenli olarak ek iş isteyen bayanlara evlerinin önüne kadar malzemeleri götürerek onlara para kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu işlerden yararlanmak isteyenler ne yapmalıdır? İş kurun evlere verdiği ek işler ile bir ilgisi var mıdır? İşte ek iş isteyenler için tüm para kazanma yolları. İzmir kemeraltında evlere iş veren yerler 2019

İzmirde evlere iş veren firmaların telefon numaraları 2018 /2019

İzmir genelinde birçok kişi hatta on binlerce kişi evde çalışarak ek iş imaknı yakalamaktadır. Ama önemli olan bu yerlere telefonla ulaşıp işin eve bizzat gelmesini sağlamaktadır. Bu yönü ile birçok kişi İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaralarını ve iletişim adres bilgilerini merak etmektedir. İzmir’de evlere iş verilir; fakat kişiler tanımadıkları insanların evine de binlerce TL değerinde iş malzemesi vermek istemez. Peki nasıl alacaksınız?

Bunun için iki seçenek vardır;

Birincisi; Bizzat iş veren kişilerin dükkanlarına gidecek ve ek iş yapabilirim ve iş istiyorum diyeceksiniz. Kişi de sizi değerlendirir ve fiyat konuşursunuz size adresinize her zaman mal getirir. Siz iş bitimi paranızı alırsınız.

İkincisi; Tanıdık akrabanız bu işleri yapıyorsa onlara ulaşarak size referans olmalarını isteyebilir ve bu sayede evde ek iş imkanı yakalayabilirsiniz.

İzmir Kemeraltı Nikah Şekeri ve Paketleme İşi Veren Dükkanlar

İzmir kemeraltı tam bir çeyizci ve düğüncü dükkanları ile dolu bir mekandır. Bu düğün mağazaları, gelinlikçiler, kına gecesi ürünleri satanlar, sünnet düğünü malzemeleri satanlar, kına ya da sabun, süs eşyası gibi daha birçok ürün satan binlerce dükkan bulunmaktadır. Bu iş yeri sahipleri uygun yollardan size iş vererek iş siparişi vermektedir. Bu işleri alıp daha sonra ise evde belli aralıklar ile işleri zamanında tamamlayıp paranızı ise iş teslimatında elden alabilirsiniz. Kemeraltında evlere iş verenlerin telefon numarası, adres bilgileri, iletişim numarası ne kadar para kazandırdıklarını öğrenebilirsiniz.

izmirde evlere iş veren firmalar 2019

Kemeraltın İş Verenlerin İletişim Bilgileri

Kemeraltı İzmir Konak’ta bulunur. Ve İzmir içindeki tüm ilçelere iş siparişi verilir. Kemalpaşa, Torbalı, Selçuk, Tire, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Gaziemir, Buca, Şirinyer, Menemen ve diğer tüm ilçelere mahallelere evde ek iş imkanı noktasında yardımcı olunmaktadır.

Türkiye Genelinde evde paketleme işi veren firmalara başvuru için

Evde paketleme işi verenler yazımıza mutlaka bakınız.

Okuyan çocuğunuz varsa para yardımı alabilirsiniz. Okuyan çocuklara para yardımı

Boşanan kadına maaş yardımı  İçin Yazımıza bakınız.

Bu iş yerlerinin iletişim bilgileri maalesef bizim tarafımızın yazılması doğru değildir. Ama iş verenler ile evde ek iş istiyorum diyenler aşağıda YORUM Yaparak buluşabilmektedir.

Bunun için bilgilerinizi aşağıda yazarak isteklerinizi belirtebilirsiniz.

İzmir kemeraltında evlere iş veren yerler 2019 Evde yapılabilecek işleri tek tek yazdık; Bunların yanında tespih dizme de son dönemde çokça yapılan işlerin başındadır. 33’lük tespih dizilmesi ile bir tespih fiyatı 20-30 kuruş arasında değişmektedir. Nikah şekeri de şekeri durumuna göre 30 kuruş ile 1 TL arasında değişmektedir. Ama iş siparişi alırken aşırı derecede ucuza ürün siparişi almayınız. Bazı iş verenler size haksızlık yapabilir.

izmirde evlere ek iş verilir

İzmir Konakta Evlere İş Veren Yerler

İzmir Konak ilçesinde evlere iş veren yerler, evde paketleme işi veren firmalar çokça bulunur. Konak ile alsancak, basmane gibi semtler birbirine yakındır. Özellikle Alsancak dolaylarında birçok gelinlik, nikah kıyafeti saten mağaza ve iş yeri vardır. Bunlara evde süs bocuk işi gibi işler için müracaat edilebilir. Bu yerlerin iletişim numaraları, telefon bilgileri de bulunur. Konakta ve iş veren kişiler bu şekilde bulunabilir. İzmir’de evlere iş veren firmalar da çoktur; ama genel olarak az para verdikleri için izmirde kimse ek iş yapmak istemiyor. Yine de siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

Asgari ücret 2019 ne kadar olur

Karşıyaka Evlere İş Veren Firmalar

Karşıyaka bir kemeraltı gibi büyük işletmelerin olmasdığı bir yer olsa da özellikle kemraltı esnafları karşıya semtine de ek iş vermektedir. Karşıyaka evlere iş veren firmaları bu şekilde bulamazsanız da dediğimiz gibi Konak merkezde bulunan kapalıçarşıda iletişime geçebileceğiniz kişiler vardır.

Bayraklı Bornova Evlere İş Veren Yerler

Bayraklı ve Bornova’da ek iş imkanı bulunmaktadır; ama bunun için özellikle Çankaya’da bulunan Gelinlik, Süs eşyası satan yerlere başvuru yapılması icap etmektedir. Siz şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi internet üzerinden bu dükkanların telefon numaralarını ve iletişim adres bilgilerini de bulup arayabilirsiniz.

Buca Evde Ek İş Veren Firmalar

Buca ilçesi fason olarak çalışan kişilerin çok olduğu bir ilçedir. Burada da evlere teksitl işi, evde etiket temizleme, evde ütü yapma ve katlama paketleme işleri verilmektedir. Bunun için Gediz, Fırat, karabağlar gibi semtlere giderek dükkan sahipleri ve atölye sahipleri ile görüşmeler yapmanız gerekmektedir. Bu yerler de internet üzerinden iş vermezler şahsen görüşmeniz gerekmektedir.

Gazi Emir Bayanlara İş İmkanı

Gazimir de İzmir’in en büyük ilçeri arasında yer almaktadır. Bu yerlerde evde iş imkanı söz konusudur; ama yine ana merkez her zaman olduğu gibi Konak ve Çankaya’da bulunan Kemeraltı evlere iş veren firmalardır; ayni İzmir’de nerede oturursanız oturun ek iş istiyorsanız mutlaka Kemeraltına uğramak zorundasınız.

113 YORUMLAR

113 Yorumlar

 1. Şeyma

  11 Ağustos 2018 at 17:17

  İzmir de oturuyorum. Elim çok hızlıdır. Ayrıca istenirse büyük ekip kurma şansım da var. Bu tür işlere çok ihtiyacim var. Tesetturumden dolayı dışarıda iş bulamıyorum ve zor durumdayım

 2. emine aslan

  11 Ağustos 2018 at 20:56

  ben izmir bornovada oturuyorum satış danışmanlık ve iş sağlık sertifikamvar 10 kişilik bir gürünün var evde ek iş yapmak için nikah şekeri yapmak istiyoruz iletişime geçerseniz seviniriz

 3. Güller

  16 Ağustos 2018 at 11:38

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum iletisime gecerseniz sevinirim

  • Netice selek

   6 Eylül 2018 at 18:31

   Ev iş yapmak istiyorum el becerim var dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Firdevs aygün

  25 Ağustos 2018 at 13:47

  Evde tesbih dizme işi istiyorum.evim karabağlarda

 5. Atiye

  28 Ağustos 2018 at 19:54

  İyi günler evde iş yapmak istiyorum elim cabuktur nıkah sekeri paketleme ve işleme yapabılırım dikiş bılgım vardır

 6. Didem

  30 Ağustos 2018 at 09:10

  Evde nikah şekeri teşbih inci boncuk vs işleri yapmak istyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum

 7. Seher

  3 Eylül 2018 at 13:34

  Slm denizliden yazıyorum bende evde iş yapmak istiyorum

 8. Kadriye

  6 Eylül 2018 at 09:57

  Merhaba daha önce bir çok iş yaptım gelinlik ayakkabısı nazar boncuğu maşallah süslemesi yani bu işlerin içindeydim işe girince bırakmak zorunda kaldım çalıştığım halde aldığım para yetmemeye başladı 3 çocuk okutuyorum aldığım askeri ücret yetmiyor bana geri dönüş yaparsanız sevinirim

 9. muhteşem balci

  10 Eylül 2018 at 18:06

  Biz 4 kisiyiz izmir sirinyerde oturuyoruz bu isi yapmak istiyoruz hemde cok

 10. hasret

  12 Eylül 2018 at 20:16

  evde annemle beraber paketleme işi yapmak iatiyoruz iletişime geçerseniz sevinirim

 11. hasret

  12 Eylül 2018 at 20:18

  evde annemle paketleme işi yapmak istiyoruz izmir yeşilyurtta oturuyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 12. Tugba

  13 Eylül 2018 at 12:44

  İzmir cigli de oturuyorum.2 kişi evde is yapmak istiyoruz.dönüş yapılmasını rica ederiz.

 13. Ayşegül

  14 Eylül 2018 at 03:09

  Merhaba Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

 14. ESEN GÖZ

  20 Eylül 2018 at 18:14

  MERHABALAR
  KARABAĞLAR- GAZİEMİR CİVARINDA OTURUYORUZ. ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMLA EK İŞ YAPMAK İSTİYORUZ.YAZDIĞIM MAİL ADRESİME İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ ATARSANIZ DETAYLI KONUŞMAK İSTERİZ. İYİ ÇALIŞMALAR

 15. Simge

  22 Eylül 2018 at 12:32

  Evde paketleme işi yaparım

 16. Gülsel Şenşatır

  23 Eylül 2018 at 08:49

  Merhaba İzmir Bornova’da oturuyorum.Bu işi istiyorum.

 17. Sahra

  30 Eylül 2018 at 19:22

  Daha oncede yaptim cok kez ekibimde var

 18. Mirac

  2 Ekim 2018 at 13:34

  Izmir menemende oturuyorum evde paletleme boncuk dizme gibi evde yapilabilecek islere talibim

 19. Selçuk Öncel

  4 Ekim 2018 at 13:44

  İzmir Urlada ikamet ediyorum. Evde iş yapmak istiyorum.

 20. sibel gü

  4 Ekim 2018 at 15:55

  menemende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 21. Yasemin

  6 Ekim 2018 at 15:34

  İzmir de oturuyorum daha onceden paketleme yapmisligim var gerekirse 5 kişilik bir grup ta oluşabilir donus yaparsanız sevinirim

 22. yağmur aksu

  6 Ekim 2018 at 16:53

  evde ek iş yapmak istiyorum Bornova altındağ

 23. Leyla

  8 Ekim 2018 at 15:02

  Evde davetiye katlama çerez paketleme gibi işler yaparım izmir çiğlide ikamet ediyorum

 24. Hande

  11 Ekim 2018 at 14:27

  Merhaba karabaglar da oturuyorum bu ise ihtiyacım var kesin olarak yaprm

 25. Gülşah

  12 Ekim 2018 at 02:10

  Her ne işi olursa yaparım izmir ödemiş te oturuyorum evde ek ise ihtiyacım var

 26. Esengül kaygısız

  12 Ekim 2018 at 11:28

  Paketleme işi arıyorum

 27. Savda

  12 Ekim 2018 at 22:30

  Mrba bayraklida kendim gelip işi teslim alirim bitirdikten sonra teslim veririm acil nikah şekeri paketine olsun mum olsun çerez olsun kemer altından paketleme işi veren herkes için geçerli yani dumandan alır evde yapar ve tekrar size teslim ederim vereceğiniz ücretti elden alırım

 28. Ozlem

  13 Ekim 2018 at 19:00

  Ben özlem Aydın’da yaşıyorum evde iş istiyorum

 29. Ozlem

  13 Ekim 2018 at 19:01

  Ben Aydın’da yaşıyorum

 30. Gül Öcal

  14 Ekim 2018 at 13:26

  Merhaba ben evde iş istiyorum işitme engelli bir oğlum var oyüzden evde yapılabilecek iş istiyorum İzmir Buca işçievlerinde oturuyorum şimdiden teşekkür ederim

 31. Hacer

  14 Ekim 2018 at 18:31

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 2-3 kişiyiz istanbulda oturuyorum

 32. Alev Şahin

  15 Ekim 2018 at 13:16

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum egekent’te ikamet ediyorum

 33. Sinem

  15 Ekim 2018 at 13:18

  Konakta oturuyorum sabun davetiye tesbih dizme paketleme işi yapmak istiyorum

 34. Zehra

  16 Ekim 2018 at 23:35

  Merhaba izmir karabaglarda oturuyoruz 4 kişiyiz ek iş varsa bize ulaşırsanız seviniriz

 35. Selva Şahin

  21 Ekim 2018 at 09:48

  Merhaba 2 yaşındaki çocuğuma bakabilmek için çalışmam gerek ama henüz çok küçük aktif olarak çalışamıyorum bu yüzden ek iş arıyorum elim çabuktur ve temiz özenli çalışırım tesbih dizme gibi dikkat isteyen işleri eksiksiz yapabileceğime inanıyorum ve bana ulaşmanızı temenni ediyorum Narlıderede ikamet ediyorum

 36. Gizli

  23 Ekim 2018 at 10:19

  Merhaba ucyolda ikamet ediyorum el becerim oldukça yüksektir vermiş olduğunuz işini özenerek titizlikle elimden geldiğince yaparım sizi üzmem daha öncede yaptım ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 37. Meryem

  25 Ekim 2018 at 11:45

  Merhaba Buca da oturuyorum evde paketleme işi tesbih,nikah şekeri, zarf katlama herhangi bir iş olur yaparım kendim teslim alıp iade edebilirim dönüş yaparsanız sevinirim.
  Teşekkür ederim.

 38. Dilek bozdag

  25 Ekim 2018 at 21:11

  Ben İzmir Bornova’da oturuyorum nikah şekeri,paketleme,tesbih,boncuk vs işlerini yapmak isterim elim hızlı seridir ve ekibimle birlikte iletişime geçerseniz sevinirim

 39. Halime

  27 Ekim 2018 at 15:06

  Evde paketleme veya nikah şekeri işi yapmak istiyorum iletişime geçebilirsenis sevinirim Bozyaka da oturuyorum

 40. Ismihan inceman

  30 Ekim 2018 at 20:30

  Izmir buca da otoruyorum yeni evliyim elim elişi ve cogu işe yatkındır daha once ceyiz işinde çalıştım eve katki icin istiyorum eşimin araci var gelip alabiliriz.

 41. Canan

  5 Kasım 2018 at 17:32

  Küçük cocugum var ve ise cok ihtiyaci M var lütfen yardımcı olurmusunuz izmir esrefpasada oturuyorum elim yatkindir

 42. Burcu

  6 Kasım 2018 at 08:47

  Cocugum oldugu icin aktif olarak calisamiyorum ama maddi sikinti icerisindeyim evlere paketleme veya nikah sekeri vb is yaptiran firmalar benimle iletisime gecsin lutfen

 43. İlknur

  12 Kasım 2018 at 02:02

  Üniversite öğrencisiyim,izmir de yaşıyorum. işe ihtiyacım var.lütfen bana geri dönüş sağlayın.

 44. Sultan kocacam

  12 Kasım 2018 at 20:42

  Emekliyim evim kira piyasanin durumundan dolayi isten cikarildim elim tum islere yatkindir.izmir bucada oturuyorum evde is yapmak istiyorum

 45. Zerrin

  13 Kasım 2018 at 00:26

  Öncelikle iyi çalışmalar.Ek gelir sağlamak için uygun olan işleri yapmak istiyorum.El becerimde oldukça yüksektir vermiş olduğunuz işi özenerek ve titizlikle elimden geldiğince yaparım ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 46. Gözde Aşık

  21 Kasım 2018 at 01:25

  Merhaba izmir yesilyurtta oturuyom ek is yapmaya ihtoyacim var gecim sıkıntımiz var diyebilirim bana geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 47. Sevil Krizantem

  27 Kasım 2018 at 11:35

  Merhaba konak üçyol orta göbekte bütün semtlere ulaşımı kolay bi yerde oturuyorum.evde paketleme veya bileklik işi vb.iş istiyorum.tek asgari ücretle geçinilmiyor.eşime yardımcı olmam gerekiyor..geri dönerseniz çok sevinirim

 48. Rümeysa

  27 Kasım 2018 at 22:51

  Arnavutköyde oturuyorum ek iş veren varsa yada vereni duyan varsa bana acil dönüş yapabilir mi nikah şekeri davetiye teşbih dizimi kına çerez paketleme kokulu taş mum yapımı vs.her işi yaparım geri dönerseniz çok sevinirim..allah razı olsun

 49. Yeliz

  3 Aralık 2018 at 23:46

  Bornova çamdibinde oturuyorum nikah şekeri tespih dizme yada herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim

 50. Çiğdem

  5 Aralık 2018 at 11:03

  iş veren firmalarla evde iş yapmak istiyorum. (Sürekli çalışabilirim.lütfen acil dönüş yapmanızı beklemekteyim)

 51. Çiğdem

  5 Aralık 2018 at 11:05

  İzmir de ikemat etmekteyim.iş veren firmalarla sürekli zamanlı evde çalışabilirim.lütfen acil dönüş yapmanızı beklemekteyim.

 52. günel guliyeva Matpan

  5 Aralık 2018 at 11:32

  izmir karabağlarda oturuyorum. ek iş ihtiyacım var

 53. Ebru

  5 Aralık 2018 at 22:45

  İzmir işe ihtiyacım var

 54. Sıla

  9 Aralık 2018 at 00:04

  Menemende oturuyorum eve ek iş istiyorum her iş olabilir nikah sekeri paketleme tespih dizme her iş olabilir

 55. Sıla

  9 Aralık 2018 at 00:07

  Menemen de oturuyorum nikah şekeri tespih dizme yada herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim

 56. Buse

  9 Aralık 2018 at 19:54

  Evde paketleme isi istiyorum.acil donerseniz sevinirim.

 57. Seda

  12 Aralık 2018 at 14:31

  Evde ek ise ihtiyacim var izmir bornovada oturuyorum ekibim var temiz is cikartirim elimizde seri tekstilde calistigim icin seriyim cok ihtiyacim var lutfen donus yapin

 58. EZGİ

  14 Aralık 2018 at 09:53

  EZGİ
  İZMİR BORNOVADA OTURUYORUM. HERHANGİ BİR PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM
  ezgylcnky@gmail.com

 59. Kubilay Temel

  14 Aralık 2018 at 16:43

  Lütfen artık duyun sesimizi çok ihtiyacım var bi işe yardımcı olun

 60. Begüm

  17 Aralık 2018 at 16:24

  Bu ca da oturuyorum evde tesbih nikah şekeri vs el işlerini yapmak istiyorum

 61. Melek bekar

  18 Aralık 2018 at 21:50

  Izmir karabaglarda oturuyorum annem hasta olduğu için evde calismak istiyorum tüm işleri itina ile yapmaya çalışırım ilgilenenler ulaşırsa sevinirim

 62. Aylin

  20 Aralık 2018 at 01:11

  Acil ise ihtiyacım var izmir cigli de oturuyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 63. Ebru

  20 Aralık 2018 at 20:47

  Merhaba İzmir Buca’da oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme süsleme hepsi elimden gelir lütfen cvp verin

 64. Seray Günal

  24 Aralık 2018 at 22:23

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.El işçiliğinde tecrübem var,ürünleri sağlam ve zamanında teslim edebilirim.İzmir,gaziemirde oturuyorum.En kısa zamanda geri dönerseniz sevinirim,acil işe ihtiyacım var.

 65. Merve Kemi

  26 Aralık 2018 at 20:27

  Tel : 055
  26 yasindayim Alzeimer hastasi babaanneme baktigim icin butun gun evdeyim hizli temiz bir sekilde paketleme isi yapabilirim gercekten ihtiyacim var.

 66. Feyza

  27 Aralık 2018 at 21:59

  Çiğli’de oturuyorum para kazanmak istiyorum

 67. Feyza

  27 Aralık 2018 at 22:04

  İzmir çiğli

 68. Ferdal aksakal

  1 Ocak 2019 at 21:34

  Elim hızlı ve yatkindir ihtiyacında var hersey olur uygundur

 69. Hatice

  3 Ocak 2019 at 12:29

  Evde yapabileceğim iş istiyorum eşimle birlikte yapicaz kendimiz alıp kendimiz teslim edebiliriz. Sabun paketleme tesbih vs. İsler

 70. Leyla

  11 Ocak 2019 at 23:49

  Torbalida oturuyorum evimde is yapıp 0ara kazanmak istiyoruml

 71. Deniz

  12 Ocak 2019 at 21:08

  Menemen ulukentte oturuyorum ek ise ihtiyacım var elim den her is gelir evde paketleme boncuk ne iş olursa sürekli yapmaya talibim donerseniz sevinirim

 72. zeynep

  15 Ocak 2019 at 18:31

  Bornovada evde paketleme işi yaparim

 73. Ersan akın

  16 Ocak 2019 at 01:54

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim acil işe ihtiyacım var

 74. Rüya

  17 Ocak 2019 at 17:25

  Izmir buca

 75. neslihan

  21 Ocak 2019 at 14:18

  İzmir Kemalpaşada oturuyorum. her türlü paketleme işini hızlı ve özenli bir şekilde yapabilirim. ekibim var. nikah şekeri, tespih, zarf katlama, mandal, mum paketleme vs ne olursa yapabilirim. İlgilenenler mail adresimden geri dönüş yapabilirler

 76. neslihan

  21 Ocak 2019 at 14:22

  İzmir Kemalpaşada oturuyorum. her türlü paketleme işini hızlı ve özenli bir şekilde yapabilirim. ekibim var. nikah şekeri, tespih, zarf katlama, mandal, mum paketleme vs ne olursa yapabilirim. İlgilenenler mail adresimden geri dönüş yapabilirler izmirizmir3588@hotmail.com

 77. TUĞBA

  6 Şubat 2019 at 12:37

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim acil işe ihtiyacım var

 78. Emine

  11 Şubat 2019 at 18:18

  Mrb izmir bayraklida oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yapın

 79. Filiz gurkan

  13 Şubat 2019 at 00:56

  Izmir konakta oturuyorum gultepede evde yapabilecek bi iş paketleme vs arıyorum arabam var işleri adresten alabilirim tlf

 80. Emine ugur

  16 Şubat 2019 at 02:55

  Her türlü paketleme işi yapabilirim. Daha yapmıştım. Ekibim var

 81. Şehzade

  26 Şubat 2019 at 14:11

  Merhaba izmir bayraklida ikamet ediyorum.elim oldukça seridir daha önce paketleme işlerinde çalıştım.isi zamnında teslim ederim temiz çalışırım lütfen dönüş yaparmisiniz cok ihtiyacım var çocuklarım için

 82. Şehzade

  26 Şubat 2019 at 14:12

  Merhaba izmir bayraklida ikamet ediyorum elim olducka seridir zamanında işi teslim ederim dönerseniz cok mutlu olurum cok ihtiyacım var lutfen dönüş yapar mısınız paketleme işlerinde çalıştım daha önce

 83. Ömür

  26 Şubat 2019 at 15:10

  Evre iş imkanı istiorum izmir karabağlar ikamet etmekteyim

 84. Elif

  28 Şubat 2019 at 13:22

  İzmir çiğli de oturmaktayım evde paketleme işi arıom

 85. Elif

  28 Şubat 2019 at 13:25

  İzmir çiğli de acil paketleme işi evde istiom elim hızlıdır

 86. Funda

  2 Mart 2019 at 10:33

  Izmir karabaglarda oturuyorum ve losemi hastasi bir evladim var hem onun hastane masraflarini karşılamak hemde birazda olsun bu hastaligin psikolojisinden uzaklasmak amaciyla paketleme isi istiyorum elim hizlidir ve gununden once teslim edebilirim vaktim cok lutfen geri donus yaparsaniz sevinirim

 87. Şükran

  4 Mart 2019 at 12:00

  Merhaba..evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum.işe ihtiyacım var..dönüş yaparsaniz sevinirim..

 88. Sevgi

  5 Mart 2019 at 11:57

  4 ç0cuğum var 3 0kuy0r maddi sıkıntım var ç0cuklarıma destek 0lmak istiyorum t0rbalı da 0turuy0rum nikah şekeri vs iş yapmak istiyorum hemde acill

 89. Sevcan

  12 Mart 2019 at 14:04

  Izmır kemalpaşa ilçesinde oturuyorum ve evde çalışmak istiyorum çünkü bakmak zorund olduğum bi yatalak babam var bana da iş bulur musunz

 90. Bahar Ekici

  17 Mart 2019 at 19:26

  İzmir Buca’da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. 5 kişiyiz

 91. Seher

  26 Mart 2019 at 20:07

  Paketleme işi yapmak istiyorum olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var İzmir Gaziemir

 92. Bedriye

  3 Nisan 2019 at 11:58

  İzmir naldökende oturuyorum paketleme işi isterim

 93. Lütfiye

  5 Nisan 2019 at 10:01

  Merhaba,
  İzmir menemen de ikamet etmekteyim. El sanatları mezunuyum elim yatkın, hızlı ve temiz çalışırım. Gerekirse grup kurma şansım da var. Ürünleri alıp bırakma imkanım mevcut. Her işi itina ile yaparım. İlgililerin geri dönüş sağlamalarını ve yardımcı olmanızı rica ederim.
  Teşekkürler. iyi çalışmalar.

 94. Ferhan bozca

  9 Nisan 2019 at 01:47

  Merhaba izmir burada oturuyorum ev hanımıyım ve ihtiyacım olduğu için ek iş yapmak istiyorum lerden yardımcı olurmusunuz

 95. Ferhan bozca

  9 Nisan 2019 at 01:54

  Ev hanımıyım ve evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var bu ise

 96. ÖMÜR

  18 Nisan 2019 at 04:25

  Merhaba İzmir /Bornovada oturuyorum evim kira eşim asgari ücretli çalışan ve iki çocuk annesiyim evde nikah şekeri vb. İşler yapmak istiyorum bu konuda iş verebilecek firmalardan iş istiyorum saygılarımla

 97. Gökhan Bozkurt

  21 Nisan 2019 at 13:42

  Merhaba eşimle evde ek iş istiyoruz paketleme vs işler olur dönüş yaparsanız sevinirim

 98. Aykut altun

  22 Nisan 2019 at 21:04

  Merhaba izmir bucada oturuyorum ucretli ogretmenlik yapiyorum esim de ozel ingilizce ders veriyor evde yapacak ek is arıyoruz.Isimizde ozen ve titizlik göstereceğiz ve haram helal olgusuna dikkat eden insanlariz kendi malimiz gibi goreceginize emin olunuz yardimci olursaniz sevinirim.0.5.4.1.4.5.2.5.9

 99. Filiz

  25 Nisan 2019 at 21:52

  Merhaba paketleme işi istiyorum mendereste oturuyorum no:0544468

 100. Ceyda

  30 Nisan 2019 at 08:25

  Izmir torbalida oturuyorum 5 6 kişilik ekibin var ekim hizlidir evde ek ise ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim.

 101. Özgül kökten

  2 Mayıs 2019 at 09:33

  Ben İzmir menemen’de oturuyorum nikah şekeri,tesbih,kına paketleme vs işlerini yapmak isterim elim hızlı seridir ayrı ca evimde terazim ve poşet yapıştırım vardır kolaylıkla yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var zor durumdayım iletişime geçerseniz sevinirim 10 kişilikte ekip kura bilirim çevremde benim gibi zor durumda olan var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 102. Çiler cağırcı

  22 Mayıs 2019 at 10:35

  İzmir Bornova’da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum iki kişiyiz elimiz hızlıdır çocuklarım olduğu için çalışmıyorum böyle bu işe ihtiyacım var

 103. Gokcen

  8 Haziran 2019 at 10:53

  Bornova altindagda oturuyorum daha önce gelinlik işleme yaptım takı montaj paketleme işler varsa yardımcı olursanız sevinirim

 104. Bahar Ekici

  12 Haziran 2019 at 08:57

  İzmir Buca’da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. 5 kişiyiz. Zamanında teslim ederiz

 105. Cansu Özyıldızlı

  13 Haziran 2019 at 12:39

  Evde is ariyorum tesbih nikah sekeri boncuk her turlu yaparim ihtiyacim var

 106. Gokcen

  13 Haziran 2019 at 13:36

  Izmir bornova da oturuyorum evde is yapmak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 107. Müjgan

  22 Haziran 2019 at 16:24

  Izmir karşıyakada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 108. Nil

  26 Haziran 2019 at 13:14

  Izmir hatay tarafında oturuyorum .paketleme ,boncuk ve nikah sekeri işi yapmak isterim.

 109. Suna guler

  29 Haziran 2019 at 11:10

  Torbali ayrancilarda oturuyorum.evde paketleme işi ariyorum

 110. Esra

  2 Temmuz 2019 at 14:17

  Bende kına paketleme işi istiyorum osmaniyeden

 111. Sive

  2 Temmuz 2019 at 14:50

  Evde ek is yapmak ıstiyorum cok ihtiyacim var lutfen bana ulasin 0531985

 112. Ayşe

  4 Temmuz 2019 at 02:07

  Merhabalar ben İzmir Çiğli de oturuyorum evde iş istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz bu konuya İlgim fazla çok istiyorum olmasını.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Yukarı