Ekonomi

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar 2020

Kargo ile evlere iş veren firmalar 2020 yılı süresi boyunca kargo aracılığı ile evlere ek iş vermeye devam edeceklerdir. Geçtiğimiz senelerde on binlerce ev hanımına evde paketleme işi başta olmak üzere; evde kına paketleme, sabun paketleme, diğer türlü süs malzemesi yapma, etiket kesme ya da yapıştırma işleri ile ilgili birçok ek iş imkanı sağlamışlardır.

Türkiye genelinde binlerce kişi bu ek işlere talip olduğu için artık büyük illerde bulunan firmalar kargo ile evlere paketleme işi göndermeye ağırlık verdiler. İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Adana gibi Büyük şehirlerde faaliyet gösteren fabrikalar çevre illere artık kargo eve ek iş göndermeye başladı.

Peki kargo ile evlere iş veren firmalar ne gibi işler göndermektedir? Bu işlerden ne kadar para kazanılabilir? Bu firmaların telefon numarası adres iletişim bilgileri var mıdır? Bu merak edilen tüm sorunlarla ilgili detayları bu yazımızda paylaştık.

Kargo ile evlere iş veren firmalar ve başvuru

Türkiye’de sadece fabrikalar değil küçük ölçekli işletmeler ve hatta kına malzemesi satan küçük dükkanlarda evlere iş vermeye başladı. Eskiden Çin’den hazır alınan ürünlerin maliyeti daha düşük olduğu için bu tür ek işler pek fazla verilmiyordu; fakat son zamanlarda dolar kurunun yükselmesi nedeniyle ithal edilen süs eşyaları davetiye ürünleri, sünnet düğünü ürünleri ya da buna benzer ürünlerin maliyeti çok daha yükselmeye başladı.

Bu maliyetlerin düşürülmesi için artık firmalar ya da küçük işletmeler evde bayanlara iş göndermeye başladı. Özellikle evlere kargo ile iş veren firmalar artık İŞKUR üzerinden sigorta yapmak suretiyle bazı bayanlara ek iş imkanı sağlamaya başladı Hem aylık bazda günlük sigorta yapıp aynı zamanda maaşlarında İŞKUR üzerinden vererek garantili bir alım süreci başlatmış oldular.

Kargo ile evlere iş veren firma alana başvuru yapabilmek için bağlı olduğunuz İŞKUR müdürlüğü’ne kendiniz gidip iş istiyorum diyerek başvuru yapabilirsiniz.

Kargo ile evlere iş veren firmalar telefon numarası 2020

İŞKUR üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi şahsen de kargo ile evlere iş veren firmalara başvuru yapabilirsiniz. Şahsen başvuru yapmak isteyenler firmaların telefon numaralarını internet üzerinden yoğun bir şekilde aramaktadırlar. Burada sizlere önemli bir detay vermek istiyoruz: kargo yoluyla evlere paketleme işi, davetiye katlama, kına paketleme, sabun paketleme, kürdan paketleme, pipet yapma, etiket yapıştırma, mandal ve benzeri daha birçok konuda iş veren firmalar telefon numaralarını internet üzerinden vermezler. Daha çok referanslar yoluyla iş göndermektedirler.

Referans daha önce iş alan kişilerin sizi göstermesi anlamına gelmektedir. Yani güvenilir bir kişi olduğumuzu ve işi zamanında temiz bir şekilde teslim edileceğine dair iş olan başka kişiler sizi size kefil olursa o zaman kargo ile evlere iş veren firmalar evinize kadar siz de herhangi bir kapora almadan ürünleri gönderip bu işleri yapmanızı isteyeceklerdir.

Kendiniz bu yerlerin iletişim bilgileri adres ve telefon numaralarını herhangi bir yerden bulamazsınız.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar 2020

Kargo ile evde paketleme işi yapmak

Kargo ile evde ek iş yapma şansı elde edebilirsiniz. Bunun için gerçek manada tek başvuru şansınız İŞKUR olmayıp aynı zamanda tanıdıkları vasıtasıyla da ek iş yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer tanıdığınız yoksa ve İŞKUR üzerinden de yaptığınız başvurudan olumlu bir sonuç alamadıysanız o zaman son çare olarak yakınlarınızda bulunan davetiye ürünleri satan ya da düğün süs eşyaları sünnet töreni için süs ürünleri satan dükkanları giderek evde paketleme işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Bunlardan bir iş çıkmazsa yine son olarak internet sitemizde bu sayfanın alt kısmında yorum yapan kargo ile evlere paketleme işi veren firmaların vermiş olduğu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Çünkü zaman zaman bazı iş veren firmalar fabrikalar ya da şahıslar bu yazıların altına yorum yaparak iş veriyorum, ek iş imkanı sağlıyorum diye paylaşımlarda bulunmaktadır. Siz de bu paylaşımları yola çıkarak iş başvurusunda bulunma şansı elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi başvurusu yapmak 2020

Evde paketleme işi başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız bunun için size 3 alternatif yol sunduk. Tekrar etmek gerekirse özetle, birincisi:  bağlı olduğunuz İŞKUR müdürü ile gidip şahsen evde paketleme iş yaptığına dair başvuru formunu doldurmak.

İkincisi: olarak kargo ile evlere iş veren firmalara başvuru yaparak ek iş imkanı elde etmek.

Evde paketleme işi için son başvuru noktası olarak sitemize yorum yaparak telefon iletişim bilgilerinden ziyade mail adresinizi paylaşarak ek iş istemek olabilir.

Sadece size bu konuda bir uyarıda bulunmak istiyoruz; evde paketleme işi veriyorum diyen şahıslar sizden ürün kaporası ve güvencesi adı altında para isterse asla göndermeyiniz.

4 YORUMLAR

4 Yorumlar

 1. Bircan Dizin

  8 Nisan 2020 at 22:11

  İstanbul şişli Mecidiyeköyde oturuyorum kiraciyim maddi sknti çok çekiyoruz eşime destek sağlamak istiyorum elim yatkındır paketleme işi yapmak istiyorum farklı işlerde olur lütfen yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏🙏🙏

 2. Elif

  2 Eylül 2020 at 09:33

  Evden çalışmak isteyen biriyim bu sebepten evlere iş veren firmalar ile çalışmak istiyorum iş disiplini ve düzeni el mahareti olan bir insanım Sakarya da ikamet etmekteyim.

 3. Sinem

  3 Eylül 2020 at 07:12

  Evde iş imkanınızdan faydalanmak istiyorum.

 4. Aysel Bozdemir usal

  26 Eylül 2020 at 15:15

  Istanbul avcılarda oturuyorum evde sabun paketleme işi istiyorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Yukarı